مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: هنوز به صورت رسمی با مظلومی قرارداد نبستیم و فقط با او به صورت شفاهی توافق کردیم.

مدیر عامل باشگاه استقلال گفت: هنوز به صورت رسمی با مظلومی قرارداد نبستیم و فقط با او به صورت شفاهی توافق کردیم.

بهرام افشارزاده درباره مدت زمان قرارداد پرویز مظلومی و اینکه آیا قراداد وی سه ساله امضا شده است، افزود: ما با مظلومی فقط صحبت کردیم و چیزی امضا نشده است؛‌صحبتی هم که با او شده برای دو سال است.
وی درباره همکاران پرویز مظلومی در تیم استقلال نیز گفت: فعلا فقط حضور مجید صالح قطعی شده است. همان شبی که مظلومی در دفترم بود و با هم صحبت کردیم او تلفنی با صالح صحبت کرد.
مدیرعامل استقلال درباره سرپرست این تیم نیز گفت: هنوز سرپرست انتخاب نکردیم، البته منصور پورحیدری در تیم به عنوان مدیر فنی حضور دارد اما بحث سرپرستی با مدیر فنی متفاوت است، سرپرست وظیفه انجام تداراکات را دارد اما مدیر فنی بر بحثهای فنی نظارت می کند؛ضمن اینکه تکلیف میرشاد ماجدی هنوز مشخص نیست.
وی درباره اینکه روز گذشته از وحید طالب لو، امیرحسین صادقی، میلاد نوری و میلاد سلیمان فلاح به عنوان بازیکنان مازاد استقلال یاد شد، تاکید کرد: من اصلا این فهرست را تایید نمی‌کنم، مخصوصا وحید طالب لو و امیرحسین صادقی که جزو بازیکنان خوب ما هستند.
مدیرعامل استقلال در خصوص زمان شروع تمرینات این تیم نیز گفت: با صحبتی که شد قرار است تمرینات ما نهایتا از روز چهارشنبه آغاز شود، هم اکنون ما زمان زیادی را از دست دادیم، زمانی که باید صرف کارهای بدنسازی شود؛ البته ما به دنبال یک مربی خوب بدنساز هستیم، فصل گذشته تیم از لحاظ بدنی نقص داشت اما امیدوارم امسال این مشکل را حل کنیم.
افشارزاده درباره وضعیت اسپانسر استقلال و مشکلات مالی این باشگاه افزود:مشکلات حل می شود؛ قرار است وزارت ورزش و جوانان به ما کمک کند ضمن اینکه تا دو سه روز آینده اسپانسر باشگاه مشخص می شود.