هدف اصلی همه ما سربلندی تیم استقلال است و همه جمع شدند تا تیمی قوی ببندیم و استقلال را سربلند کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: هدف اصلی همه ما سربلندی تیم استقلال است و همه جمع شدند تا تیمی قوی ببندیم و استقلال را سربلند کنیم.


پرویز مظلومی پس از پایان جلسه هیات مدیره استقلال درجمع خبرنگاران گفت: امروز جلسه بسیار خوبی با اعضای هیات مدیره باشگاه داشتیم، به مسائلی که در گذشته رخ داده است توجهی نمی‌کنم و به گذشته باشگاه کاری ندارم و باید به فکر آینده استقلال بود.

وی افزود: برخی دوست ندارند استقلال قوی بسته شود اما من به دنبال منافع باشگاه هستم،هدف اصلی همه ما سربلندی تیم استقلال است و همه جمع شدند تا استقلال را سربلند کنیم.

مظلومی درباره فهرست ورودی و خروجی استقلال گفت: فهرست خود را داده‌ام اما اینکه بتوانیم بازیکن جذب کنیم بحث دیگری است شاید برخی بازیکنان دوست نداشته باشند به استقلال بیایند ما وظیفه‌ داریم تلاش ‌کنیم تا تیم خوبی بسته شود.

وی در مورد فهرست مازاد استقلال گفت: نمی‌دانم این اسامی کجا در رسانه‌ها مطرح شده است، هنوز نه لیستی دادم و نه اسمی از کسی آورده ام.

سرمربی استقلال در مورد اینکه بحث حضور بیرانوند در استقلال مطرح شده است گفت: خیلی‌ها ممکن است در فهرست من باشند اما هنوز لیستی به کمیته نقل و انتقالات ندادم. نمی‌دانم لیست خروجی استقلال را از کجا آورده‌اید نه لیست خروجی داده‌ام نه لیست ورودی، شاید میکروفن در اتاق کار گذاشته‌اید من و پورحیدری، صالح، نظری جویباری و امیری در اتاق بودیم یعنی می‌گویید ما خودمان به شما خبر داده‌ایم.

مظلومی درباره بحث جذب دروازه بان جدید برای تیم نیز گفت: طالب‌لو یکی از دروازه‌بان‌های خوب است و هنوز نگفته‌ایم که او را نمی‌خواهیم. فروزان هم دروازه‌بان خوبی است. گروسیان هم سنش کمی بالا رفته است. ما به دنبال جذب دو بازیکن بزرگسال و یک دروازه‌بان جوان دیگر هستیم.

وی ادامه داد: همین چند دقیقه پیش با امید ابراهیمی صحبت کردم. او را می‌خواهم یکی از هافبک‌های خوب فوتبال ایران است. او گفت که مشهد است و برای زیارت رفته است و ما خواهان او هستیم و ان‌شالله که بماند.

سرمربی استقلال درباره اولویت های این باشگاه برای جذب بازیکن نیز گفت: اولویت با جذب بازیکنان بزرگسال است، ما 6 بازیکن بزرگسال بیشتر نمی‌توانیم جذب کنیم. چند بازیکن زیر 23 سال را هم در نظر داریم که برخی از آنها ملی‌پوش هستند. ابتدا باید بازیکنان ایرانی را بگیریم و سپس به دنبال بازیکنان خارجی خواهیم بود. اگر نتوانستیم بازیکن داخلی بگیریم به دنبال بازیکن خارجی می رویم.

وی افزود: می‌خواهیم تیم خوبی ببندیم، آمدن من بدون حضور بازیکن فایده‌ای ندارد؛ باید تیم قدرتمندی ببندیم؛ بازیکنانی که نخواهیم هم بازیکنان خوبی هستند اما در چارچوب کاری ما قرار ندارند و ممکن است به کار تاکتیکی ما نیایند.

وی درباره اینکه نظری جویباری روز گذشته گفت که برخی از بازیکنان گذشته استقلال نباید به این تیم برگردند و نظر شما در این مورد چیست؟ گفت: او هنوز صحبتی با من نکرده است. هر وقت صحبت کرد من هم نظرم را می‌گویم. من مربی مشورت‌پذیری هستم و به تنهایی تصمیم نمی‌گیرم.

مظلومی در مورد اینکه مسئول نقل و انتقال می‌خواهد اختیار تام داشته باشد گفت: اختیار تام دست من است. من تصمیم‌گیرنده هستم. این مطلبی را هم که گفتید از شما شنیدم و باید بنشینیم و صحبت کنیم. دوست دارم استقلال موفق باشد.

وی در خصوص مبلغ دریافتی اش برای حضور در استقلال نیز گفت: من قراردادم را سفید امضا کردم و فقط حکم گرفتم. اینکه می‌گویند مربی 300 میلیونی هستم و ... درست نیست. چهار سال است از استقلال طلبکارم اما هیچ فشاری نیاوردم.

مظلومی در مورد اینکه آیا با امیر قلعه نویی صحبت کرده یا خیر؟ نیز گفت: با قلعه‌نویی هم امروز و هم دیروز حرف زدم. او برای تیم و من آرزوی موفقیت کرد و گفت هر کاری که از دستش بربیاید انجام می‌دهد.

سرمربی استقلال در مورد شروع کار این تیم نیز گفت: طبق برنامه کاری ما قرار است تمرین از روز چهارشنبه شروع شود، البته اکنون تعداد بازیکنان کم هستند. با کمک هیات مدیره زمین تمرین هم آماده است و مدیریت مجموعه آزادی هم لطف کرد و زمین شماره دو را در اختیار ما گذاشت.

مظلومی درپایان در خصوص عصبانیت پورحیدری گفت: پورحیدری آدم دوست‌داشتنی است حتما مسئله‌ای پیش آمده که صبح خیلی عصبانی بود.