هافبک تیم سپاهان می‌گوید که این تیم برای بردن صنعت نفت به آبادان می‌رود.

جلال علی محمدی در دو بازی گذشته برخلاف بازی اول این تیم مقابل پدیده، از ابتدا در ترکیب یازده نفره راهی میدان شده و از بازیکنان مورد نظر سرمربی سپاهان است. هافبک تیم سپاهان در مورد برد مقابل استقلال خوزستان گفت: قبل از دیدار با استقلال خوزستان توانستیم نفت را شکست دهیم اما به سرعت این بازی را فراموش کردیم. با توجه به شناخت خوب عبدا.. ویسی از استقلال خوزستان، می‌دانستیم آن‌ها تیم خوبی هستند و قبل از دیدار با ما هم استقلال تهران را شکست داده‌اند. فکر می‌کنم تا آن بازی فقط دو جلسه در اصفهان تمرین کردیم اما با شناخت نقاط قوت و ضعف این تیم توانستیم پیروز بازی شویم. حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری را هم به ثمر برسانیم.

علی محمدی در مورد روند رو به رشد سپاهان گفت: به جز چهار، پنج بازیکن تمام ترکیب سپاهان تغییر کرده و هماهنگ کردن این بازیکنان کار سختی بود اما ما با تمرینات زیاد هماهنگ شدیم و حاصل آن نتایج سپاهان در چند بازی اخیر بوده است. هر چند فکر می‌کنم اگر پنالتی ما برابر پدیده گل می‌شد، الان صدر جدول رده‌بندی بودیم. الان هم بازی سختی در آبادان داریم و پس از آن لیگ‌برتر تعطیل می‌شود. تمام هدف ما روی بازی با این تیم است و می‌خواهیم با بهترین شرایط به تعطیلات برویم.

او در مورد بازی با صنعت نفت آبادان گفت: آن‌ها استقلال را در تهران شکست دادند و الان هم در زمین خودشان و در حضور تماشاگران‌شان از ما میزبانی می‌کنند. ما برای سه امتیاز به آبادان می‌رویم. فرقی نمی‌کند کدام تیم مقابل ما قرار می‌گیرد و ما از ابتدا هدفی را برای خودمان تعیین کرده‌ایم و فقط به شکست دادن نفت فکر می‌کنیم.


بازیکن فصل گذشته صبای قم در مورد فرید بهزادی کریمی که با در صبا همبازی بود گفت: او در سه بازی گذشته ما تاثیر مثبتی داشته اما بازیکنان جایگزین خوبی داریم که می‌توانند جای او را پر کنند. فکر نمی‌کنم مشکل جدی وجود داشته باشد.

بازیکن سپاهان درباره درخواست عبدالله ویسی از کادرفنی تیم‌ملی برای توجه ویژه به بازیکنان این تیم تاکید کرد: ما بازیکنان خوب و جوانی داریم که می‌توانند به تیم‌ملی دعوت شوند. البته لیست بازیکنان حاضر در این اردو به دلیل اخذ ویزا از قبل مشخص شده اما فکر می‌کنم حداقل سه بایکن از سپاهان می‌توانند در فهرست بعدی تیم ملی حاضر باشند. من هم امیدوار هستم و با این دو، سه بازی مغرور نمی‌شویم. البته هنوز کاری انجام نداده‌ایم که مغرور شویم.