سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تبریک ویژه ‌ای به بازیکنانم می گویم که عالی و تماشاگرپسند بازی کردند

برانکو ایوانکوویچ

برانکو ایواکوویچ در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر صبا اظهار کرد: ابتدا از هوادارانمان تشکر می‌کنم که با تعداد زیاد آمدند و 96 دقیقه ما را در شرایط سخت بازی تشویق کردند. همین‌طور تبریک ویژه ‌ای به بازیکنانم می گویم که عالی کار کردند و تماشاگرپسند بازی کردند. بازی ما همه را شاد می‌کند. دیدید که در همان نیمه اول چند فرصت داشتیم. وقتی این همه فرصت را از دست بدهیم عصبیت حاصل می‌شود اما بازیکنان من تمرکز خود را از دست ندادند. مهم این است که تعطیلات را با 10 امتیاز سپری می‌کنیم و در این فرصت بازیکنان ریکاوری می‌شوند تا در چند بازی سخت حاضر شویم.

او افزود: طارمی هنوز 100 درصد آماده نیست و نمی‌شود که یک‌شبه به این نقطه رسید. اگر به اردوی تیم ملی برود این مشکلش حل می‌شود. بازیکنان ما انرژی زیادی می‌گذارند و شاید برای همین است که اواخر بازی کمی خسته می‌شوند.

برانکو درباره داوری‌های لیگ هم گفت: کمک‌های من بی ادبی کردند یا رفتار بدی داشتند؟ رسانه‌ها باید درباره داوری نظر بدهند. من نمی‌خواهم چیزی بگویم چون اگر چیزی را که در ذهنم دارم بگویم، شش ماه محروم می‌شوم.

سرمربی پرسپولیس درباره تغییرات زیاد در خط دفاع تیمش هم گفت: می‌دانیم که همه چیز از دفاع شروع می‌شود. فقط انصاری از خط دفاع فصل قبل مانده است. به حسینی و ماهینی تبریک می گویم که تلاش زیادی کردند تا زود هماهنگ شوند. اگر کمی آرامش داشته باشم و تقویت شویم همه چیز بهتر می‌شود.