مدیررسانه ای تیم خونه به خونه مازندران گفت: رامین رضاییان بازیکن سابق پرسپولیس ضمن قدردانی از مسوولان تیم خونه به خونه از حضور در تیم هم استانی خود عذرخواهی کرد.

محمد نعمتی افزود : رضاییان با عذرخواهی از هواداران تیم هم استانی خود خونه به خونه اعلام کرده که به دلیل ملی پوش بودن شرایط حضور در رقابت های لیگ دسته اول را ندارد.
وی اضافه کرد : تیم خونه به خونه ، پس از عدم تمایل سرمربی تیم پرسپولیس برای برگشت رضاییان به پرسپولیس درنیم فصل اول رقابت های لیگ برتر ، برای حمایت ازاین بازیکن مازنی واین که در این فصل بدون تیم نماند، پیشنهاد به خدمت گرفتن ایشان را ارایه داد.
نعمتی افزود : ما شرایط رامین رضاییان را برای حضورنیافتن در تیم خونه به خونه درک می کنیم و برای ایشان درهر تیمی که می روند ، آروزی موفقیت می کنیم.
رامین رضاییان بازیکن ساروی عضو تیم ملی و سرخپوشان که در فصل گذشته رقابت ها بازی های خوب و موفقی را در این تیم پایتخت داشت، به یکباره پس از پایان فصل با عقد قرارداد به ریزه اسپور ترکیه رفت.
این بازیکن با وجود حضور در اردوی آمادگی ریزه اسپور در اتریش، به طور غیرمنتظره ای قرارداد خود را با این تیم لغو و هوس بازگشت به تیم پرسولیس را کرد که با مخالفت مدیران و سرمربی باشگاه مواجه شد.
در آخرین نشست سرمربی تیم پرسپولیس و مدیرعامل این تیم در روز سه شنبه هفته جاری ، برانکو سرمربی به دلیل پر شدن فهرست بازیکنان این تیم در نیم فصل اول ،از به خدمت گرفتن این بازیکن عذرخواست.
هم اکنون رامین رضاییان از دو تیم تراکتور سازی تبریز و سپاهان اصفهان پیشنهاد دارد که به نظر می رسد با یکی از این دو تیم در روزهای آینده به توافق برسد.
رامین رضاییان متولد اول فروردین سال 69 ساری است که سابقه بازی در تیم صبای قم و راه آهن تهران را دارد.