آنتونیو کونته که تیمش را برای شروع فصل جدید لیگ برتر آماده می‌کند، می‌گوید از اینکه تیمش در بین مدعیان قهرمانی لیگ برتر به شمار آید هراسی ندارد.

ژوزه مورینیو مربی منچستریونایتد روز جمعه مدعی شده بود که مربیان تیم‌های رقیبش از صحبت در مورد قهرمانی تیمشان هراس دارند. با این‌حال کونته در پاسخ به سوالی در این زمینه به خبرنگاران گفت:

نه، صادقانه بگویم، چیزهای دیگری من را می‌ترسانند و بردوباخت در فوتبال برایم ترسناک نیست. فکر می‌کنم در این لیگ کسب قهرمانی خیلی سخت باشد و به نظرم در حال حاضر، شش، هفت یا هشت تیم می‌توانند بر سر کسب این عنوان بجنگند. مطمئن هستم چلسی تیم خوبی است و ما باید برای حضور در این جمع به‌سختی تلاش کنیم.

در بخش دیگری از صحبت‌هایش، کونته در مورد شرایط دیگو کاستا صحبت کرده و از نقش او در فصل آتی تیمش می‌گوید. او ادامه داد:

دیگو یک مهاجم است و می‌داند که در ایده‌های فوتبالی من، یک مهاجم همواره نقطه اتکایی برای تیم است. من دوست ندارم مهاجمم زیاد در زمین جابه‌جا شود. مهاجم باید نزدیک به دروازه حریف بافی بماند و وظیفه‌اش حضور در موقعیت مناسب و گلزنی است چراکه یک مهاجم است و نه یک هافبک یا مدافع. دیگو بازیکن بزرگی است و من می‌دانم او تمام‌کننده قابلی نیز هست و معتقدم او هنوز جای پیشرفت زیادی دارد. من سعی می‌کنم همه بازیکنانم زیر نظر من پیشرفت کنند. من نگرش خوبی در او می‌بینم که مایل است کار کند و ویژگی‌هایش را بهبود ببخشد. فکر می‌کنم دیگو می‌تواند کمک زیادی به ما بکند و مطمئن هستم فصل خوبی خواهد داشت. از دید من او بازیکن خیلی مهمی است. دو سال پیش او فصل فوق‌العاده‌ای داشت. فصل پیش برای مدتی او گلزنی نمی‌کرد و پس از مدتی روند گلزنی‌هایش را آغاز کرد. من خوشحالم که دیگو با ما ماند و می‌خواهد برای تیم تلاش کند. من روحیه او را دوست دارم چراکه او همیشه شور و شوق زیادی نشان می‌دهد. من نیز همین‌طور هستم و اشتیاق فراوانی برای فوتبال دارم. او از شکست بیزار است و من این روحیه را دوست دارم.

گفتنی است چلسی در اولین بازی فصلش در لیگ برتر، دوشنبه‌شب به مصاف وست هم می‌رود.