رییس هیات فوتبال آذربایجان شرقی می‌گوید مکان برگزاری دیدار دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس ارتباطی به سرخ‌های پایتخت ندارد.

جواد ششگلانی در پاسخ به این پرسش که آیا ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز می‌تواند میزبانی بازی تراکتورسازی و تیم فوتبال پرسپولیس را بر عهده داشته باشد؟ گفت: ابتدا باید بگویم که تعیین تکلیف مکان بازی به پرسپولیسی‌ها ارتباطی ندارد. این مساله بر عهده سازمان لیگ و باشگاه است. سازمان لیگ زمین را تایید می‌کند و شورای تامین هم در این باره نظر می‌دهد. پس در اینجا هیچ مساله‌ای به پرسپولیس ربط ندارد اما درباره وضعیت ورزشگاه باید بگویم که همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود. فقط بحث چمن ورزشگاه باقی‌ مانده است که قرار است به زودی وارد ایران شود.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی این چمن‌ها به ایران وارد می‌شود؟ گفت: تا جایی که به ما گفته‌اند ظرف چهار، پنج روز آینده چمن‌ها به ایران می‌آید و مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت. حتی هیترهای ورزشگاه نصب شده و همه چیز آماده است. هماهنگی‌ها هم صورت گرفته و فکر می‌کنم که مشکلی وجود ندارد.

رییس هیات فوتبال آذربایجان شرقی در پایان اضافه‌ کرد: بار دیگر تاکید می‌کنم که پرسپولیسی ها نمی‌توانند در این باره تعیین تکلیفی کنند و هر تصمیمی که اتخاذ شود پرسپولیسی‌ها مجبور به تمکین از آن هستند.