در ادامه رقابتهای دو و میدانی جایزه بزرگ آسیا در تایلند ، نمایندگان کشورمان یک طلا ، ۲ نقره و یک برنز کسب کردند.

در ادامه رقابتهای دو و میدانی جایزه بزرگ آسیا در تایلند ، نمایندگان کشورمان در رشته های مختلف یک طلا ، ۲ نقره و یک برنز کسب کردند.

حسن تفتیان رکورددار دو 100 متر کشورمان در دومین مرحله از مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا در تایلند برای دومین بار در این ماده قهرمان شد و مدال طلا گرفت. دوندگان چین و هند به ترتیب دوم و سوم شدند.

رکورددار دوی 100 متر ایران در مرحله نخست که روز دوشنبه (اول تیرماه) برگزار شد، با زمان 10:24 قهرمان شده بود.

سبحان طاهرخانی نماینده پرش طول کشورمان نیز در مرحله دوم رقابت های دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا در تایلند در ماده پرش طول دومین مرحله از مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا در پاتوتانی تایلند، بر سکوی سوم ایستاد و مدال برنز گرفت.

طاهرخانی با پرشی به میزان ۷۳ / ۷ سانتی متر سوم شد و نمایندگان چین و هند به ترتیب با پرش های ۸۷ / ۷ و ۸۰ / ۷ سانتی متر مقام های اول و دوم را به خود اختصاص دادند.

محمد ارزنده دیگر نماینده کشورمان در این مسابقات نیز با 7.55 سانتی متر به جایگاه پنجم رسید.

کیوان قنبرزاده رکورددار پرش ارتفاع ایران دومین مرحله از مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا در تایلند باز هم رکورد ملی را تکرار کرد و با پرش از مانع ۲۶ / ۲ سانتی متر نایب قهرمان شد.

قنبرزاده در نخستین مرحله این رقابت ها به مدال طلا دست یافته بود. در این رشته سوریه قهرمان شد و نماینده ویتنام برنز گرفت.

هاشمی آهنگری دونده 400 متر در دومین مرحله از رقابت های دوومیدانی جایزه بزرگ آسیا با ثبت زمان 45:98 ثانیه نایب قهرمان این ماده شد.

هاشمی در مرحله نخست این رقابت ها با ثیت زمان 46:72 مدال طلا گرفت و قهرمان شد.

مهدی زمانی دیگر نماینده کشورمان در این ماده با ثبت زمان 46:20 از رسیدن به سکو بازماند و در جایگاه چهارم ایستاد.

در این ماده دوندگان هند و ویتنام اول و سوم شدند.