مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد که در بازی مقابل پرسپولیس تیمش مستحق گرفتن ۳ امتیاز بود.

خالد شفیعی، در مورد تساوی مقابل پرسپولیس در تبریز گفت: ما مقابل تیم کوچکی بازی نمی‌کردیم، اما جریان بازی نشان داد که تراکتورسازی تیم برتر میدان بود. ما در این بازی مستحق گرفتن سه امتیاز بودیم و چند فرصت صددرصد گل را از دست دادیم. حتی توپ من هم به تیر دروازه اصابت کرد و ما به‌دلیل خوش‌شانسی پرسپولیس و عملکرد بیرانوند سه امتیاز را نگرفتیم.

وی در ادامه در مورد اینکه آیا از دست دادن امتیاز در بازی‌های خانگی به ضرر تراکتورسازی نیست، خاطرنشان کرد: طبیعی است که ما در خانه باید برنده شویم، اما الان هیچ حریفی در لیگ برتر آسان نیست. در ضمن فراموش نکنید که ما با صدرنشین لیگ بازی می‌کردیم. نکته مهم این بود که تراکتورسازی تیم برتر میدان بود و ما فقط به دلیل بدشانسی سه امتیاز را نگرفتیم.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد اینکه این تیم چقدر برای قهرمانی شانس دارد، گفت: ما یکی از مدعیان جدی هستیم، اما باید در زمین این حرف را ثابت کنیم و برای قهرمانی بجنگیم. تیم ما از هر لحاظ پتانسیل قهرمان شدن را دارد و تا آخرین روز برای رسیدن به این عنوان می‌جنگیم. البته از لحاظ پیش‌بینی در مورد قهرمانی خیلی زود است.