یک سایت یونانی از عملکرد کریم انصاری‌فرد و مسعود شجاعی، دو ملی‌پوش ایرانی تیم پانیونیوس در بازی برابر آستراس تمجید کرد.

تیم پانیونیوس در اولین هفته سوپر لیگ یونان با در اختیار داشتن کریم انصاری‌فرد و مسعود شجاعی برابر تیم آستراس با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید.

گئورگ کارمیریس، سردبیر سایت خبری باشگاه پانیونیوس در تحلیلی به بررسی عملکرد دو ملی‌پوش ایرانی این تیم در اولین هفته سوپر لیگ یونان پرداخت و عملکرد آنها را مورد تمجید قرار داد :کریم انصاری‌فرد؛ او نشان داد که یک بازیکن بزرگ است و هر چند نتوانست از ضربه پنالتی استفاده کند، اما باعث شد تا انگیزه او برای جبران کردن بیشتر شود. کریم از تمام توانش استفاده می‌کند و گلش در نیمه دوم تکمیل‌کننده نمایش خوبش بود. عشق به کریم انصاری‌فرد میان هواداران تیم پانیونیوس هنگام تعویضش کاملاً دیده شد. هواداران پانیونیوس با تشویق بی‌امان انصاری‌فرد و نشان دان پلاکاردهایی با نام این بازیکن باعث شدند تا کریم نیز به ابراز احساسات بپردازد.

مسعود شجاعی؛ بازی کردن با توپ را خوب بلد است و این مسئله در طول اولین بازی رسمی برای پانیونیوس نمایان بود. مسعود سرشار از تکنیک است و هنگامی که صاحب توپ می‌شد توانمندی موقعیت‌سازی برای بازیکنان پانیونیوس را داشت. تنها نکته منفی شجاعی وقتی بود که می‌خواست کارهای بیشتری را با توپ انجام دهد. به همین خاطر زمانی که توپ را در میانه میدان یا خط دفاعی از دست می‌داد دوندگی زیادی می ‌کرد تا دوباره آن را به‌دست آورد. مسعود با کمی سادگی بیشتر در نوع بازی‌اش می‌تواند تاثیرگزاری بیشتری در تیم پانیونیوس داشته باشد.