این برد را به تیم ملی والیبال ایران تبریک می گویم و امروز کار ما در برابر ایران بسیار سخت بود.

سرمربی تیم والیبال لهستان گفت: این برد را به تیم ملی والیبال ایران تبریک می گویم و امروز کار ما در برابر ایران بسیار سخت بود.

استفان آنتیگا در نشست خبری پس از بازی نخست تیمش برابر تیم ملی والیبال ایران افزود: ایران خیلی بهتر از ما بود و همه سرویسهای بازیکنان ایرانی ما را به دردسر انداخته بود.

وی درباره جو حاکم بر مسابقه گفت: من به تیم ایران بابت داشتن چنین تماشاگرانی تبریک می گویم اما همه چیز تمام نشده است و در بازی روز یکشنبه همه تلاشمان را برای جبران باخت بکار خواهیم بست.

انتیگا در مورد اعتراض ناظر بازی به نیمکت تیم لهستان اظهارداشت: موضوع مهمی نبود، همکاران من، کادر فنی تیم و بازیکنان ذخیره در جای خود نشسته بودند اما تحرک بیش از حد کادر فنی موجب اعتراض ناظر مسابقه واقع شده بود.

کواچ: در بازی سختی پیروز شدیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بسیار خوشحالم ونمی توانم احساسم را از بابت پیروزی مقابل لهستان بیان کنم.

اسلوبودان کواچ پس از برتری 3 بر 2 تیم ملی ایران مقابل لهستان در هفته نهم لیگ جهانی والیبال افزود: این دیدار بسیار سخت بود . لهستان قهرمان جهان است و نباید توقع داشت که آنان را نیز همچون آمریکا در 3 ست متوالی شکست دهیم برای رسیدن به برتری مهم پیروزی بود که به آن دست یافتیم .سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: در ست چهارم که 25 بر 16 پیروز شدیم همه چیز برای کسب برتری فراهم شد که بخوبی از آن بهره بردیم.

سرمربی تیم ایران در ادامه به لهستانی ها به دلیل نمایش خوب در این دیدار تبریک گفت و افزود: می دانم که آنان شرایط سختی داشتند .

وی گفت : سعی کردیم با سرویس های هدفمند به لهستان فشار بیاوریم که به آن رسیدیم.