سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در خوزستان اتفاق غیرطبیعی ندیدم و اتفاق‌هایی افتاد که در همه جای دنیا رخ می‌دهد.

برانکو ایوانکوویچ درباره اتفاقاتی که در اهواز و زمان بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس رخ داد و اینکه کمیته انضباطی چقدر به این موضوع ورود خواهد کرد، گفت: به هر حال این وظیفه آنهاست که به این مسائل رسیدگی کنند.اما باید بگویم که من در خوزستان موضوع غیرطبیعی ندیدم و اتفاق‌هایی در آنجا افتاد که در همه جای دنیا هم این اتفاقات می‌افتد.به هر حال وضعیت برای مربیان و بازیکنان امن بود و ما نه در هتل و نه در رفت و آمدها مشکلی نداشتیم.

خبرنگاری گفت شما در تبریز هم با پرتاب یک بطری پذیرایی شدید و ظاهرا اتفاق اهواز هم مثل تبریز بود که برانکو پاسخ داد: داستان بازی تبریز با اهواز فرق می‌کند. آنجا شرایط اصلا متفاوت بود ولی من دیگر نمی‌خواهم درباره‌اش صحبت کنم.

وی در خصوص زمان و مکان اردوی پرسپولیسی‌ها گفت: اعضای هیأت مدیره در مورد اردو صحبت می‌کنند ولی الان دقیق نمی‌دانم چه موردی را باید بگویم. چیزی که من خواستم این است که تیم یک اردو داشته باشد.

برانکو در خصوص صنعت نفت آبادان و شناختش از این تیم گفت: صنعت نفت تیمی است که جدیدا به لیگ آمده و در جدول موقعیت خوبی دارد. آنها نتایج خوبی گرفتند ولی در تهران چیزی برای از دست دادن ندارند. من انتظار دارم بازی سختی پیش روی پرسپولیس باشد.