روزنامه های مختلف اروپایی آخرین شایعات نقل و انتقالات لیگ انگلیس را بررسی کرده اند.

روزنامه های مختلف اروپایی آخرین شایعات نقل و انتقالات لیگ انگلیس را بررسی کرده اند.

دیلی تلگراف

چلسی و آرسنال بر سر انتقال 15 میلیون یورویی پیتر چک باهم به توافق رسیدند. روز دوشنبه این انتقال به صورت رسمی اعلام می‌شود.

دیلی میرور

منچسترسیتی در آستانه امضای قرارداد با پاتریک رابرتس، وینگر 18ساله تیم فولهام هستند. مبلغ این انتقال 14 میلیون یورو گزارش شده است. سیتیزن‌ها قصد دارند بعد از امضای قرارداد او را به صورت قرضی به تیمی خارج از انگلستان واگذار کنند.

تاتنهام قصد دارد ویکتور موزس، وینگر تیم چلسی که فصل گذشته به صورت قرضی در استوک‌سیتی بازی می‌کرد را به خدمت بگیرد.

تیم منچستر سیتی قصد دارد فابین دلف هافبک استون ویلا را با مبلغ 10 میلیون پوند به خدمت بگیرد تا یک بازیکن بومی به جمع نفراتش اضافه کند.

منچستر ایونینگ نیوز

شیاطین سرخ همچنان در تلاش هستند باستین شواین اشتایگر را به خدمت بگیرند.

گلوب اسپورت

چلسی و فلومیننزه برزیل بر سر انتقال رابرت کندی باهم به توافق رسیدند. آبی‌های لندن برای به خدمت گرفتن این مهاجم برزیلی 9 میلیون یورو پرداخت می‌کنند.

لیورپول دیگر علاقه‌ای به جذب متوئو کواچیچ ندارد و به جای او قصد دارند هرناندس، هافبک بازی‌ساز برزیلی اینتر میلان را به خدمت بگیرند.

آ.اس

لیورپول، اینترمیلان و یوونتوس برای به خدمت گرفتن چیچاریتو باهم رقابت می‌کنند.

مترو

وستهم قصد دارد پس از نهایی کردن انتقال دیمیتری پایه، آیمن عبدنور، مدافع تیم موناکو را نیز با مبلغ 20 میلیون یورو به خدمت بگیرد.

دیلی استار

رونالد کومان در تلاش است تا جوردی کلیسی و ایدریسا گویه را برای پر کردن جای اشنایدرلین که به احتمال زیاد راهی الدترافورد می‌شود، به خدمت بگیرد.

دیلی اکسپرس

آرسنال در تلاش است تا گارای، مدافع آرژانتینی تیم زنیت را به خدمت بگیرد. آرسنال باید برای به خدمت گرفتن این مدافع که نظر مسووولان منچستر یونایتد را نیز به خود جلب کرده، مبلغی بالغ بر 13 میلیون پوند به باشگاه روسی پرداخت کند.

اکیپ

موناکو در ازای انتقال رادامل فالکائو به چلسی، خواهان به خدمت گرفتن روبن لوفتوس چیک، ناتان اک و آندرس کریستینسن، سه بازیکن تیم آکادمی چلسی به صورت قرضی است.

لازم به ذکر است اخبار بالا گزیده‌ای از شایعات موجود در رسانه‌های مختلف است و هیچ‌کدام از آن‌ها از سوی منابع موثق تایید نشده‌اند. اخبار رسمی نقل و انتقالات را از بانک ورزش دنبال کنید.