افتتاح این ورزشگاه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و مسعود سلطانی فر وزیر جدید ورزش و جوانان برگزار می شود. همچنین در این مراسم زرگرپور استاندار، جمالی نژاد شهردار و محمد سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان نیز حضور دارند. کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت مدیر تیم های ملی و حسن کامرانی فر رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال نیز در این مراسم حضور دارند.


*افتتاحیه ورزشگاه نقش جهان با دیدار دو تیم بزرگسالان و امیدهای سپاهان در یک بازی نمادین 15 دقیقه انجام می شود و دیدار دو تیم سپاهان و پارس جنوبی در جام حذفی اولین دیدار رسمی است که در این ورزشگاه انجام می شود.


*تعدادی از هواداران سپاهان برای حضور در این مراسم در ورزشگاه حاضر شدند تا سکوهای نقش جهان خالی از تماشاگر نباشد.


*گرد و غباری که در شهر اصفهان وجود دارد ساعاتی پیش از شروع بازی باعث شد تا ورزشگاه نقش جهان در هاله ای از این غبارها ناپدید شود.

*دوربین های تلویزیونی زیادی برای تهیه گزارش از افتتاحیه این ورزشگاه در نقش جهان حضور دارند و شبکه اصفهان این مراسم را به صورت مستقیم پوشش می دهد.

*محمدرضا ساکت مدیرعامل سابق و محبوب سپاهان از سوی نزدیک به دو هزار هوادار حاضر در ورزشگاه مورد تشویق قرار گرفت.


*خبرنگاران خانم که بعد از مراسم افتتاحیه دیگر نمی توانند در این ورزشگاه حاضر شوند در کنار زمین به ثبت تصاویر یادگاری مشغول هستند.

*جهانگیری، سلطانی فر و دیگر مهمانان این مراسم بازدید خود را از رختکن های دو تیم آغاز کردند و مورد استقبال حاضران در رختکن قرار گرفتند.


*مهمانان ویژه این مراسم پیش از شروع بازی در رختکن دو تیم پیراهن زرد رنگی را به رسم یادبود امضا کردند.

*ورزشگاه نقش جهان لحظاتی پیش توسط جهانگیری در حضور مهمانان پر تعداد و با امضا یک توپ یادگاری افتتاح شد.

*حضور پرتعداد مهامانان و دوربین های تلویزیونی باعث ایجاد بی نظمی شدید در این مراسم شده اشت.

*مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: شاهد افتتاح ورزشگاهی مدرن هستیم که شایسته میزبانی دیدارهای بین المللی است. این ورزشگاه بعد از ورزشگاه آزادی بزرگترین ورزشگاه کشور است ولی مدرنترین ورزشگاه ایران به شمار می رود.

ادامه دارد...