پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید برانکو ایوانکوویچ باید در قبال جذب دو بازیکن اوکراینی پاسخگو باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، رضا شاهرودی درباره دیدار ایران مقابل سوریه، اظهار کرد: بازی بسیار سختی مقابل سوریه پیش روی ایران است. من فکر می‌کنم که این دیدار سخت‌ترین دیدار ما در این گروه محسوب می‌شود. اگر این دیدار را ببریم راه زیادی از صعود را طی کرده‌ایم و اگر نتیجه‌ نگیریم به مشکل بر می خوریم. بازی هم قرار است در مالزی برگزار شود و به همین خاطر به نوعی برای ما یک دیدار خارج از خانه محسوب می‌شود.

وی افزود: تیم‌ ‌ملی در فاز دفاعی عملکرد خیلی خوبی دارد. تیم به موقع جمع می‌شود و لایه‌های دفاعی خوبی نیز ایجاد می‌کند تا گلی دریافت نشود. در این مورد هم تیم خوب عمل کرده است و تا به امروز در مقدماتی جام جهانی گلی دریافت نکرده است، اما به‌ هر حال تیم سوریه هم تیم دست و پا بسته‌ای نیست.

شاهرودی درباره تعطیلات لیگ هم، گفت‌: واقعیت این است که در هیچ کجای دنیا لیگ به این صورت تعطیل نمی‌شود، اما ما یک تیم‌ ‌ملی داریم که اگر به جام جهانی صعود کند برای همه فوتبال ایران مفید است. شاید به خاطر همین صعود به جام جهانی باید تعطیلات لیگ را نادیده بگیریم و اجازه بدهیم کارلوس کی‌روش کارش را انجام دهد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت این تیم هم، گفت‌: پرسپولیس تاکنون نتایج خوبی در لیگ گرفته و الان حتما پولدار بوده‌اند که در دوبی اردویی را برگزار کرده‌اند. البته شاید اگر این اردو در تهران و یا شهرهای دیگر ایران برگزار می‌شد از نظر هزینه کمی کمتر می‌شد. با این حال امیدوارم که این اردو برای پرسپولیسی‌ها مفید باشد و در زمان بازگشت به تهران بتوانند روند خوبشان را ادامه بدهند. این که پرسپولیس هفت الی هشت بازیکن ملی‌پوش دارد، واقعا اتفاق خوبی است. این موضوع مرا یاد دوران بازی خودمان می‌اندازد که پرسپولیس ۹ بازیکن ملی‌پوش داشت. اگر الان هم این ملی‌پوشان تعدادشان بیشتر باشد و فیکس بازی کنند مطمئنا برای موفقیت پرسپولیس هم مفید خواهد بود.

شاهرودی در ادامه با انتقاد از جذب دو بازیکن اوکراینی در تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: من بارها گفته‌ام که کیفیت فنی این بازیکنان نشان می‌دهد که آنها فقط به خاطر دلال بازی به پرسپولیس آمده‌اند. واقعا نمی‌دانم چرا کریم باقری درباره مسائل صحبتی نمی‌کند. برانکو هم که آنها را از نظر فنی تایید کرده است فقط می‌گوید وضعیت‌شان بهتر می‌شود. شاید خود برانکو هم در این دلال بازی‌ها شریک بوده که الان چیزی در این مورد نمی‌گوید. بهتر است این بازیکنان در نیم فصل جدا شوند تا با جذب چند بازیکن خوب تیم در آسیا نتیجه‌ بگیرد. اگر این بازیکنان بمانند و همین روند ادامه‌ داشته باشد برانکو باید مقابل هواداران پاسخگوی جذب این دو بازیکن باشد.