فرزند مرحوم منصور پورحیدری گفت: مردم در این مدت ما را تنها نگذاشتند، مردمی که پدرم به عشق آنها زندگی می‌کرد.

علی پورحیدری با اشاره به درگذشت مرحوم منصور پورحیدری و حضور مردم در مراسم تشییع پیکر و ختم پدرش اظهار داشت: هفته سختی را پشت سر گذاشتیم و هنوز این اتفاق را باور نداریم، اما مسئله مهم این بود که مردم ما را تنها نگذاشتند. پدرم به عشق این مردم زندگی می‌کرد. مسئولان زیادی در مراسم‌های پدرم شرکت کردند که از همه آنها به خاطر لطف‌شان تشکر می‌کنیم.

وی در مورد برگزاری مراسم تشییع پیکر پدرش در شیرودی گفت: مراسم تشییع پیکر پدرم طبق درخواست‌مان در ورزشگاه شیرودی برگزار شد. آقای مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان محبت داشتند و به این موضوع ورود کردند تا مکان مراسم جابه‌جا شود. از استانداری، شورای تامین و آقامحمدی هم به علت همکاری در برگزاری مراسم در شیرودی نهایت تشکر را داریم.

فرزند مرحوم پورحیدری در خصوص غیبت استقلالی‌ها در هفتمین روز درگذشت پدرش عنوان کرد: به علت محدودیت‌هایی که وجود داشت، مهدی رحمتی به نمایندگی از بازیکنان در مراسم شب گذشته شرکت کرد. برخی از مسئولان استقلال هم در این مراسم حضور داشتند، اما نمی‌دانم چرا برخی از مسئولان غیبت داشتند. خیلی دوست ندارم وارد این موضوع شوم و در مورد آن صحبت کنم.