حمید درخشان سابقه مفصلی در اظهارنظرهای عجیب‌وغریب دارد و خیلی از مواقع حرف‌هایی می‌زند که هواداران پرسپولیس را به نقطه جوش می‌رساند.

حمید درخشان سابقه مفصلی در اظهارنظرهای عجیب‌وغریب دارد و خیلی از مواقع حرف‌هایی می‌زند که هواداران پرسپولیس را به نقطه جوش می‌رساند. او البته اخیرا مواضعش را تعدیل کرده و پشت برانکو ایستاده، اما باز هم از دستش در می‌رود و سخنانی به زبان می‌آورد که مبنای منطقی چندانی ندارد. به عنوان مثال سرمربی پیشین سرخپوشان اخیرا مدعی شده ستاره‌های کنونی این تیم بازیکنان جوانی هستند که در دوره او به پرسپولیس آمدند و امروز به بلوغ رسیده‌اند؛ یک موضع‌گیری خام دیگر که با انبوهی از انتقادها و اعتراضات مواجه شده است.

ستاره‌ای بین سیاهی‌لشکرها

حمید درخشان تنها یک بار به عنون سرمربی پرسپولیس در این تیم حق خرید بازیکن داشته که این یک نوبت هم مربوط به نقل‌وانتقالات نیم‌فصل لیگ چهاردهم می‌شده است. او در این پنجره، 8بازیکن گرفت که عبارت بودند از مسعود همامی، بابک حاتمی، مهدی جعفرپور، مبین میردورقی، رضا خالقی‌فر، ژوزف تادو، فرناندو گابریل و علی علیپور! حالا به همین راحتی می‌توان به ترکیب پرسپولیس کنونی نگاه کرد و ادعای جنجالی درخشان را محک زد. به راستی غیر از علی علیپور، کدام بازیکن وجود دارد که در دوران حمید درخشان به پرسپولیس آمده باشد و امروز جزو ارکان این تیم به حساب بیاید؟ جالب است که 7بازیکن دیگر غیر از علیپور، اصلا امروز در پرسپولیس نیستند که بخواهند بدرخشند! جز این نفرات، می‌توان به شهاب زاهدی هم اشاره کرد که به صلاحدید درخشان از تیم‌های پایه به جمع بزرگسالان پیوست و امروز حداقل اسمش در لیست قرمزها به چشم می‌خورد.

بی‌خیال حمیدخان

با توجه به اینکه امروز فقط دو سال از زمان عزل درخشان از پرسپولیس می‌گذرد، اطلاعات مربوط به زمان کار او هم در ذهن مردم مانده و هم به راحتی در اینترنت قابل دسترسی است. با این وجود عجیب است که حمیدخان به همین راحتی ادعاهای بزرگ غیرقابل اثبات انجام می‌دهد. برای او شاید بهتر باشد نقش جدیدش را پی بگیرد و با ادامه مصاحبه‌های حمایتی و دلگرم‌کننده از پرسپولیس، وجهه خودش را بین هواداران ترمیم کند.