بازیکن اسبق تیم ملی کشورمان در ۳۷ سالگی فردا دوباره مقابل مربی سابق خود به میدان خواهد رفت.

دو تیم نفت تهران و شهرداری فومن، فردا (پنجشنبه) در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کشور به مصاف یکدیگر خواهند رفت. نکته جالب این بازی اما حضور حسن اشجاری، مدافع اسبق تیم ملی در تیم شهرداری فومن و رویارویی او با علی دایی خواهد بود.

اشجاری که در زمان سرمربیگری علی دایی در تیم ملی، برای نخستین بار به تیم ملی دعوت شد و در چند بازی مهم نیز در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ برای ایران بازی کرد، حالا بعد از گذشت چند سال و در ۳۷ سالگی، این بار در لباس یک حریف با مربی سابق خود رودرو خواهد شد.

اشجاری که در تیم شهرداری فومن در پست مدافع و هافبک چپ بازی می‌کند و کاپیتان این تیم نیز محسوب می‌شود، سابقه پوشیدن لباس تیم‌های استقلال، سپاهان، ذوب‌آهن، ملوان و استیل آذین را نیز دارد.

تیم شهرداری فومن با غلبه بر شهرداری تبریز در شهر تبریز به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرد و در طرف دیگر نیز شاگردان علی دایی برای رسیدن به این مرحله از سد تیم‌های مهرگان و نساجی قائمشهر عبور کرده‌اند.

تیم شهرداری فومن در حال حاضر با ۱۴ امتیاز در رده ششم جدول لیگ دسته دوم کشور قرار دارد و باتوجه به فشرده بودن جدول مسابقات، از شانس خوبی برای صعود به لیگ یک برخوردار است.