پس از تساوی ۱-۱ منچستر یونایتد و آرسنال، دیگو مارادونا با مورینیو تماس تلفنی گرفت.

در حالیکه منچستر یونایتد در دیدار حساس مقابل آرسنال صاحب توپ و میدان بود و موقعیت‌های بسیاری نیز روی دروازه حریف ایجاد کرد اما در نهایت با گل دقیقه ۸۹ اولیویر ژیرو برد در این دیدار را با تساوی تعویض کرد. منچستر یونایتد با تک گل ماتا از حریف خود پیش بود اما ژیرو که بازی را از روی نیمکت آغاز کرده بود به میدان آمد و با ضربه سری تماشایی بازی را به تساوی کشاند. اتفاق عجیبی که پس از این دیدار رخ داد، تماس تلفنی دیگو مارادونا با ژوزه مورینیو بود، این مربی پرتقالی در اکانت شبکه اجتماعی‌اش با ارسال عکسی خبر از این تماس داد و در ادامه این عکس چنین نوشت:

بعد از نمایشی فوق العاده و نتیجه ای ناراحت کننده تماسی از دیگو داشتم، ممنون دوست من، با همراهی تو، با همراهی خانواده‌ام، با همراهی دوستانم، با کمک بازیکنانم در یونایتد و همچنین حمایت هواداران دوباره روز دوشنبه آماده خواهیم بود!

منچستر یونایتد در این دیدار سومین تساوی خانگی پیاپی را تجربه کرد تا با ۸ امتیاز اختلاف نسبت به لیورپول و منچستر سیتی صدر نشین در مقام ششم جدول لیگ برتر قرار بگیرد، همچنین شیاطین سرخ باید روز پنجشنبه در مقابل فاینورد به میدان بروند و پس از آن روز یکشنبه مقابل وستهام صف آرایی کنند.