عضو هیئت مدیره استقلال اعتقاد دارد که استقلال با روندی که در پیش گرفته، قهرمان جام حذفی خواهد شد.

حسن زمانی درباره برتری استقلال مقابل صبای قم در ضیافت پنالتی‌ها و در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: استقلال نشان داد که هر چقدر به جوانان اعتماد کنیم، ضرر نخواهیم کرد. با وجود اینکه یکسری مهره‌های اساسی را در اختیار نداشتم، اما اتکای کادر فنی به بازیکنان جوان بی‌ثمر نبود. با روندی که استقلال در جام حذفی در پیش گرفته است، قهرمانی خواهیم شد. استقلال با برد روز گذشته مقابل صبا هفتاد درصد راه قهرمانی را طی کرد.

وی در واکنش به اظهارات صمد مرفاوی مبنی بر اینکه استقلال تا صبح نمی‌توانست به صبا گل بزند، گفت: در مجموع ۱۲۰ دقیقه زمان بازی، حداقل ۹۰ دقیقه سرتر از صبا بازی کردیم. مرفاوی مربی بااخلاق و با دانشی است، اما چون تیمش برنده نشد، این حرف‌ها را زده است. اگر خودش فیلم بازی را ببیند، قبول خواهد کرد که استقلال یک سر و گردن بالاتر از صبا بازی کرد.

عضو هیئت مدیره استقلال در خصوص ناسزاگویی تماشاگران علیه حامد لک دروازه‌بان صبا عنوان کرد: هم حرکات دروازه‌بان صبا اشتباه بود و هم شعار هواداران استقلال. فراموش نکنیم که در محیط فرهنگی نباید تحریک کننده باشیم. اگر تحریکی از سوی دروازه‌بان صبا صورت نمی‌گرفت، کوچکترین مشکلی به وجود نمی‌آمد.