تمرین امروز استقلال با اضافه شدن مصدومان بهبمدیافته این تیم انجام شد.

تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل گسترش فولاد تبریز از ساعت 11:45 در کمپ باشگاه برگزار شد.

* ابتدا قرار بود تمرین در زمین شماره دو آزادی برگزار شود، اما به علت بارش برف، تمرین به کمپ انتقال یافت. به علت بارش برف و هوای سرد، بازیکنان با کلاه و دستکش تمرین کردند.

* کاوه رضایی و بختیار رحمانی دو بازیکنی که حضورشان در بازی با گسترش فولاد به علت مصدومیت در هاله‌ای از ابهام قرار داشت، در تمرین امروز شرکت کردند. این دو بازیکن زیر نظر منصوریان پا به توپ شدند. علاوه بر بختیار و رضایی، خسرو حیدری و رابسون جان واریو هم در تمرینات تاکتیکی شرکت کردند.

* تنها غایب تمرین میثم مجیدی بود که همچنان مصدوم است و نمی‌تواند در تمرینات شرکت کند.

* تمرین با صحبت‌های علیرضا منصوریان آغاز شد و سپس بازیکنان در اختیار مربی بدنساز قرار گرفتند. بازیکنان پس از دویدن دور زمین به دو گروه تقسیم شده تا حالت دفاع به حمله را انجام دهند. در این بخش تمرین، منصوریان در اظهار نظری جالب به بختیار رحمانی گفت: تو می‌توانی دفاع حریف را باز کنی، تیم صبا نیست که 9 نفره دفاع کند! اگر این کار را درست انجام دهی، هر دفاعی مانند دفاع صبا هم باز می‌شود.

* روزبه چشمی در ابتدای تمرین حضور داشت، اما پس از دقایقی روی نیمکت نظاره‌گر تمرین همبازی‌های خود شد.

* حدود 20 هوادار در تمرین حضور داشتند.

* در یک بخش تمرین، هرایر مگویان مرتکب اشتباه شد که منصوریان به او گفت: فدای سرت. مگویان متوجه حرف منصوریان نشد و سرمربی استقلال با خنده به انگلیسی جمله‌اش را ترجمه کرد!

دیدار استقلال و گسترش فولاد تبریز ساعت 16:20 جمعه هفته جاری در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.