تیم های پدیده مشهد و پرسپولیس در چهارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت 14 امروز در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف هم رفتند که این مسابقه در پایان با نتیجه 2-1 به سود پرسپولیس تمام شد

تیم های پدیده مشهد و پرسپولیس در چهارچوب هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر از ساعت 14 امروز در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف هم رفتند که این مسابقه در پایان با نتیجه 2-1 به سود پرسپولیس تمام شد.

ابتدا پرسپولیس در دقیقه 20 توسط مهدی طارمی با یک ضربه سر و از روی ارسال رامین رضاییان به گل نخست دست پیدا کرد. شماره 9 سرخپوشان با این گل در جدول گلزنان 6 گله شد. اما این پایان کار نبود 6 دقیقه بعد محسن یوسفی ، بازیکن باتجربه پدیده در یک موقعیت تک به تک موفق شد دروازه بوژیدار رادوشوویچ را باز کند و نتیجه را به تساوی برساند.

می رفت بازی با همین نتیجه تمام شود که در دقیقه 92، وحید امیری با یک ضربه سر در محوطه جریمه نتیجه را 2-1 کرد تا پرسپولیس با 29 امتیاز دوباره به صدر جدول برگردد و طلسم تساوی در مشهد مقابل پدیده رضا مهاجری را بشکند. پدیده هم با 15 امتیاز در رده یازدهم جای گرفت.

اتفاقی که فصل پیش هم به گونه ای دیگر رخ داد. آنها فصل پیش در ثامن با نتیجه 2-1 از پدیده عقب بودند که ایستگاهی دقیقه 94 رضاییان از شکست تساوی ساخت و حالا تساوی پرسپولیس به برد تبدیل شد.

موعود بنیادی فر داور این مسابقه تنها یک بار در دقیقه 8 از کارت زرد خود استفاده کرد و مهرداد کفشگری هافبک پدیده را جریمه نمود.

گفتنی است؛ این بازی قرار بود دیروز برگزار شود اما وضعیت بد جوی مشهد باعث شد این مسابقه با 24 ساعت تاخیر برگزار شود.