پرسپولیس در حالی که قهرمانی اش در لیگ برتر را مسجل کرده بود به مصاف پدیده رفت را با کسب قاطعانه ترین پیروزی دو فصل اخیرش توانست جشن قهرمانی اش را تکمیل کند.


پرسپولیس در حالی که قهرمانی اش در لیگ برتر را مسجل کرده بود به مصاف پدیده رفت را با کسب قاطعانه ترین پیروزی دو فصل اخیرش توانست جشن قهرمانی اش را تکمیل کند.

حضور حدود 90 هزار تماشاگر، پیشکسوتان محبوبی مثل عابدزاده و پروین، برد پرگل که توانست قرمزها را صاحب بهترین خط حمله لیگ کند و البته یک کلین شیت دیگر باعث شد همه منتظر یک جشن به یادماندنی باشند.

بازیکنان یکی پس از دیگری روی سن رفتند و در حالی که برخی با فرزندان خود حاضر بودند مدال قهرمانی را دریافت کردند و در نهایت نیز جام بالای سر سید جلال رفت.

ستاره های قرمز شادی کنان و به نوبت با جام عکس یادگاری گرفتند و برخی مثل مسلمان و طارمی نیز مشغول خواندن سرود قهرمانی همراه با هواداران شدند.

لحظاتی بعد اما ورق برگشت؛ طارمی در حال صحبت با تلفن همراه دیده می شود، بازیکنان و خبرنگاران از همدیگر سراغ هانی را می گیرند و برخی که شاهد ماجرا بوده اند میگویند به فرزند کاپیتان فقید قرمزها اجازه حضور در مراسم داده نشده و عمویش نیز با عصبانیت او را به بالای سکوها برده است.

طارمی بعداز مکالمه (که گویا با هسر زنده یاد نوروزی بوده است) سراغ خبرنگاران می رود و علیه باشگاه موضع گیری و همه را متهم به سوءاستفاده از خانواده نوروزی می کند.

طبعا در رخکتن باید جشن و پایکوبی باشد اما جو سنگینی حاکم است. برخی دنبال پیدا کردن این سوال هستند که چرا به هانی اجازه ورود به کنار زمین داده نشده و البته چهره برخی نیز به گونه ای است که گویا جواب این سوال را می دانند!

طارمی از همه عصبانی تر است. سراغ طاهری را می گیرد و از عدم حضور هانی گلایه می کند. مدیر روابط عمومی از او می خواهد صدایش را پایین بیاورد و در کاری که به او مربوط نیست دخالت نکند. طارمی عصبانی تر می شود اما با دخالت کریم باقری مجبور به سکوت می شود.

کمی بعد برای بازیکنان پیتزا می آورند تا مثل همیشه بعد از بازی شام را در رخکتن صرف کنند. کارگرانی که پیتزا را آورده اند در رختکن می مانند تا با ستاره های تیم قهرمان سلفی بگیرند و به یکی دو بازیکن هم قانع نیستند. این بار نوبت سروش رفیعی است که عصبانی شود: «مگر اینجا آتلیه است؟!»

اوضاع سایرین نیز چندان تعریفی ندارد و چهره ها نشانی از بازیکنان تیم قهرمان لیگ ندارد. انصاری کمی مصدوم شده و همه نگرانند که مبادا او هم بازی با الهلال را از دست بدهد. بازیکنان از بی نظمی در جشن گلایه دارند، مسائلی که باعث شد مدال کمال کامیابی نیا مفقود شود، سر پسر بیرانوند بشکند و ...

و شبی که می توانست برای سرخپوشان خاطره انگیز و روحیه بخش باشد، در آستانه بازی با الهلال کاملا بد تمام می شود.