بعد از تعلل نسبتا طولانی مدت یعقوب کریمی در اخذ رضایت سپاهانی‌ها، حضور این بازیکن در استقلال فصل آینده عملا منتفی شد.

بعد از تعلل نسبتا طولانی مدت یعقوب کریمی در اخذ رضایت سپاهانی‌ها، حضور این بازیکن در استقلال فصل آینده عملا منتفی شد.

به گزارش ایسنا، ظاهرا کار استقلال و یعقوب کریمی به پایان رسیده و استقلالی‌ها قید حضور این بازیکن را برای فصل آینده زده‌اند. این بازیکن دو هفته است که به استقلالی‌ها وعده داده که مشکلش را حل می‌کند و به این تیم می‌پیوندد ولی این اتفاق نیفتاده است. باشگاه سپاهان برای صدور رضایت نامه کریمی مبلغ 250 میلیون تومان درخواست کرده که این بازیکن حاضر به دادن این پول نیست و استقلالی‌ها هم به او گفته‌اند در صورتی این پول را می‌پردازند که رقم آن را از قراردادش کسر کنند. این پیشنهاد مورد قبول کریمی قرار نگرفته و در نهایت روز گذشته باشگاه استقلال ترجیح داد به گزینه‌های جایگزین برای او فکر کند.

در این میان بیک زاده و صادقی از گزینه‌های استقلال هستند که سابقه بازی در دفاع چپ را دارند و به خصوص بیک‌زاده که روز گذشته هم در باشگاه استقلال جلسه‌ای را با مسئولان نقل و انتقالات این تیم داشته است. هرچند که آبی‌ها دو گزینه لیگ برتری دیگر هم مد نظر دارند که نام آنها اعلام نشده است.

یکی دیگر از عواملی که در تردید آبی‌ها جهت جذب کریمی موثر بوده، تمرین نکردن این بازیکن و پشت سر نگذاشتن دوران بدنسازی است. به عبارت دیگر این بازیکن احتمالا از فرم خوبش فاصله گرفته و برای برگشتن به شرایط ایده‌آلش چیزی حدود یک ماه زمان لازم دارد و این چیزی نیست که آبی‌ها در پی آن باشند.