کاپیتان سابق لیورپول به ستایش از لوئیس سوآرس پرداخت و او را بهترین بازیکنی دانست که با او هم‌بازی شده است.

کاپیتان سابق لیورپول به ستایش از لوئیس سوآرس پرداخت و او را بهترین بازیکنی دانست که با او هم‌بازی شده است.

دو تیم لس آنجلس گلکسی و بارسلونا در دیداری دوستانه به مصاف هم خواهند رفت. این دیدار برای دو بازیکن از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است و آن استیون جرارد و لوئیس سوآرس است که چند سالی را با هم در لیورپول سپری کردند اما الان دیگر هیچ کدام از آنها برای این دو تیم بازی نمی‌کنند.

جرارد علاقه بسیار زیادی به سوآرس دارد و همواره چه زمانی که با هم در لیورپول بازی می کردند و چه زمانی که از هم جدا شدند او را با مسی و کریستیانو رونالدو مقایسه می‌کرد.

جرارد این بارهم دوست و همبازی قدیمی‌اش را فراموش نکرده است. او در سخنانی که سایت رسمی باشگاه بارسلونا منتشر کرد به ستایش از مهاجم اروگوئه‌ای آبی-اناری‌ها پرداخت گفت: سوآرس یک استعداد ناب است. فکر نمی‌کنم که بازیکنی در دنیا وجود داشته باشد که دوست داشته باشد برابر لوئیس سوآرس بازی بکند. سوآرس یک مهاجم کامل است که می تواند در هر دیداری سرنوشت ساز ظاهر بشود.

او ادامه داد: می توانم بگویم که سوآرس بهترین بازیکنی است که تا الان در کنار او بازی کرده‌ام. او در خارج از میدان هم انسان بسیار خوبی است. ما همواره با هم در ارتباط هستیم. سوآرس خانواده اش را بسیار دوست دارد و بسیاری برداشت‌های اشتباهی از او دارند اما من باید بگویم که او یک دوست بسیار خوبی برای من است.

سوآرس بعد از آن که راهی بارسلونا شد در اظهار نظری گفت که آبی-اناریها را با مشورت جرارد انتخاب کرده است. این بازیکن اروگوئه‌ای شروع خوبی در بارسلونا نداشت، اما رفته رفته در این تیم جا افتاد و در نهایت هم توانست با بازی‌های درخشانی که به نمایش گذاشت زمینه را برای قهرمانی تیمش در سه گانه فوتبال اروپا و اسپانیا فراهم کند.