کاپیتان بایرن‌مونیخ می‌گوید، این احتمال وجود دارد که مولر هم از این تیم جدا شود و نمی‌تواند تضمینی برای ماندن هم‌تیمی‌اش بدهد.

کاپیتان بایرن‌مونیخ می‌گوید، این احتمال وجود دارد که مولر هم از این تیم جدا شود و نمی‌تواند تضمینی برای ماندن هم‌تیمی‌اش بدهد.

بایرن مونیخ با پپ گوآردیولا شرایط خاصی را تجربه می‌کند. این مربی اسپانیایی به نظر می‌رسد که به بازیکنان آلمانی اعتقاد خاصی ندارد و دوست دارد بیشتر از بازیکنان اسپانیایی استفاده کند.

فصل قبل تونی کروس این تیم را ترک کرد و در فصل جابه‌جایی تابستانی سال جاری هم باستین شواین‌اشتایگر، کاپیتان دوم بایرن بعد از 17 سال حضور از این تیم جدا شد و منچستر یونایتد را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کرد.

هواداران بایرن از جدایی ستاره‌های ملی‌پوش خود خشمگین هستند اما این احتمال وجود دارد که توماس مولر هم این تیم آلمانی را ترک کند. خبرهای زیادی درباره علاقه یونایتد به جذب این ستاره جوان شنیده می‌شود اما هنوز چیزی قطعی نشده است.

فیلیپ لام، کاپیتان بایرن‌مونیخ می‌گوید که احتمال جدایی مولر هم وجود دارد. لام بعد از پیروزی بایرن در دیداری دوستانه برابر اینتر گفت: در فوتبال هر احتمالی وجود دارد؛ چرا که همه چیز با سرعتی باورنکردنی در حال تغییر است. نمی‌شود در فوتبال چیزی را پیش‌بینی کرد. احتمال هر اتفاقی وجود دارد به همین خاطر می‌توانم بگویم که احتمال جدایی مولر هم از بایرن وجود دارد. نمی‌توانم تضمین بدهم که مولر در بایرن می‌ماند. شاید او هم مانند شواینی از تیم جدا شود.