سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بازیکنان این تیم با انگیزه بالا برای کسب عنوان قهرمانی می‌جنگند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید بازیکنان این تیم با انگیزه بالا برای کسب عنوان قهرمانی می‌جنگند.

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه مراسم برترین ‌های لیگ ایران با تبریک به برندگان برترین‌ها اظهارکرد: برگزاری چنین مراسمی می تواند به فوتبال ایران کمک کند. اگر مهدی طارمی به عنوان یکی از برترین ها انتخاب شد مطمئنا تاثیر مثبتی بر آینده او خواهد داشت.

وی افزود: هواداران رکن اصلی تیم ما هستند. همین موضوع باعث می شود بازیکنان و ما اعضای کادرفنی با انگیزه مضاعف برای موفقیت تیم کار و تلاش کنیم.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا شما برای جذب بازیکن لیستی به هیات مدیره داده‌اید یا خیر گفت: همه بازیکنانی که در حال حاضر در پرسپولیس هستند بازیکن ما محسوب می‌شوند و بازیکن ما خواهند ماند. ما همیشه با باشگاه مشورت می کنیم و هماهنگ هستیم. طبیعی است که گاهی آن چیزی که می‌خواهیم نمی‌شود. اما بازیکنانی که با آن‌ها قرارداد بستیم از بهترین ها هستند. آنها آماده جنگیدن برای رسیدن به قهرمانی هستند.

او در پاسخ به این سوال که چرا سیدجلال حسینی را جذب نکردید گفت: ما در پست او یعنی دفاع وسط چهار بازیکن داریم بنابراین در پست های دیگر نیاز به بازیکن داشتیم.

برانکو در پاسخ به این سوال که اختلافی میان شما و مصطفی قنبرپور وجود دارد گفت: بعضی از همکاران شما در اردوی ترکیه حضور داشتند و به عینه همه چیز را می دیدند. هیچ گونه اختلافی میان ما وجود ندارد. ما بدون هیچ مشکلی اردو را برگزار کردیم.