تکواندوکار وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان در رقابت های بین المللی کره جنوبی ظهر امروز صاحب مدال برنز شد.

تکواندوکار وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان در رقابت های بین المللی کره جنوبی ظهر امروز صاحب مدال برنز شد.


علیرضا نصرآزادانی کاپیتان تیم ملی تکواندوی کشورمان در وزن پنجم در پیکارهای آزاد کره جنوبی که در نخستین گام و در راند طلایی نماینده کشور میزبان را برده بود، در ادامه نیز با نتایج 12 بر 8، 13 بر 12 و 10 بر 8 از سد دیگر تکواندوکاران کره ای گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

او برای راهیابی به فینال این مسابقات بازهم یکی دیگر از تکواندوکاران کره جنوبی را پیش رو داشت که پس از تساوی در پایان راند سوم، در راند طلایی نتیجه را واگذار کرد و به مدال برنز رسید.

سیدمحمد رفیعی دیگر تکواندوکار وزن پنجم تیم ملی پس از دو پیروزی برابر نمایندگان کانادا (9-6) و کره جنوبی (14-8) در راند طلایی به تکواندوکار جمهوری آذربایجان باخت و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

اما فردا در آخرین روز رقابت های بین المللی کره، در وزن 68- کیلوگرم به علت تعداد زیاد ورزشکار؛ تکواندوکاران در دو گروه A و B قرار دارند.

مهرداد نورمحمدی در گروه اول پس از پیکار با نماینده کره جنوبی باز هم یکی دیگر از نمایندگان کشور میزبان را پیش رو دارد و فرزاد ذوالقدری در آن سوی جدول باید با نماینده لهستان رقابت کند، در صورت پیروزی در این دیدار با برنده دیدار ازبکستان و فیلیپین مبارزه خواهد کرد.