مبارزات قاسمی پور در لیگ ستارگان جهان ما را برای کسب سهمیه المپیک امیدوارتر کرده است.

سرمربی تیم بوکس APB ایران گفت: مبارزات قاسمی پور در لیگ ستارگان جهان ما را برای کسب سهمیه المپیک امیدوارتر کرده است.

اکبر احدی درباره عملکرد امین قاسمی پور در لیگ ستارگان جهان گفت: قاسمی پور خوب و با فکر در مسابقه دومش در این لیگ مبارزه کرد.
او طوری پخته و باتجربه مسابقه را اداره کرد که پس از هشت راند اثری از آسیب دیدگی در وی نبود.
وی افزود: با مسابقه ای که از قاسمی پور دیدیم به نتیجه گرفتن و کسب سهمیه المپیک او امیدوار شدیم.
در جدول حریفان قاسمی پور یک بوکسور کوبایی حضور دارد که اگر او در رقابت های جهانی صاحب سهمیه المپیک شود،‌کار قاسمی پور در لیگ ستارگان آسان تر است.
سرمربی تیم بوکس APB درباره حریف آینده قاسمی پور در لیگ ستارگان جهان گفت: با توجه به اینکه حدود 10 روز دیگر رقابت های اروپایی برای کسب سهمیه جهانی برگزار می شود، لیگ ستارگان جهان تا اواسط آبان به تعویق افتاد و پس از آن ادامه پیدا می کند.
وی به مسابقه احسان روزبهانی اشاره کرد و افزود: مسابقات کسب سهمیه جهانی در قاره آسیا چهارم شهریور برگزار می شود ،اما روزبهانی در تک مسابقه فینال وزن 81- کیلوگرم لیگ نیمه حرفه ای آیبا 27 شهریور مسابقه دارد.
احدی در خصوص اعزام نشدن جاسم دلاوری برای لیگ ستارگان به مراکش گفت: با پیگیری های فدراسیون قرار است دلاوری هم از ادامه مسابقات در آبان به میدان برود.
اعزام نشدن او به علت ناهماهنگی فدراسیون بین المللی بوکس بود. آنها 22 تیر نام دلاوری را برای لیگ ستارگان اعلام کردند و او دوم مرداد در مراکش باید به میدان می رفت بنابراین زمان کمی برای دریافت روادید داشت.
وی ادامه داد: فدراسیون جهانی بوکس در نامه ای از این ناهماهنگی عذرخواهی کرد و مشکلی در این باره وجود ندارد. در این مرحله بوکسور دیگری جایگزین دلاوری شد و او از چند ماه بعد وارد مسابقات می شود.