رقابت های تیراندازی با کمان قهرمانی جهان - انتخابی المپیک ۲۰۱۶ - در کپنهاگ دانمارک پیگیری شد.

رقابت های تیراندازی با کمان قهرمانی جهان - انتخابی المپیک ۲۰۱۶ - با حضور ملی پوشان ایران دیروز در کپنهاگ دانمارک پیگیری شد.


نتایج و برنامه دور حذفی به شرح زیر است

** انفرادی :

* ریکرو مردان :

صادق اشرفی پس از شکست اسکار تیکاس از السالوادور و سابا گیدوش از مجارستان ، در دور سوم با اِلیسون برادی از آمریکا می رود.

پیش از این ابراهیم رنجبر در دور دوم و امیر پیرعلی در دور مقدماتی حذف شدند.

--

* کامپوند مردان :

اسماعیل عبادی در دور اول در دیداری نزدیک 141 - 142 از مایر دامیان از اسلوونی شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

امیر کاظم پور در دور اول 144 - 140 برابر میکو یوتیلاینن از فنلاند به برتری رسید و در دور دوم 140 - 129 ایگور کارداش از اوکراین را شکست داد.کاظم پور در یک شانزدهم نهایی حریف مارتین دامسبو از دانمارک شد.

مجید قیدی در نخستین دور برابر دیتمار تریلوس کانادایی 138 - 144 نتیجه را واگذار کرد و حذف شد.

--

* کامپوند زنان :‌

سکینه قاسم پور در دور اول 135 - 134 از سد دلا آدیستی هاندایانی از اندونزی گذشت و در دور دوم 141 - 129 کتی روت از کانادا را شکست داد.قاسم پور در دور سوم به مصاف سارا لوپس از کلمبیا (بهترین کماندار دور مقدماتی) می رود.

مریم رنجبر در دور نخست 136 - 130 برابر یونی اسونسن از نروژ برنده شد ، سپس در دور دوم در مصاف با اینخه فان کاسپل از هلند 127 - 134 مغلوب و حذف شد.

افسانه شفیعی در همان دور اول برابر آلهاندرا اوسکیانو از کلمبیا 134 - 142 شکست خورد و حذف شد.

-------------

** تیمی :

* کامپوند مردان :

تیم ایران با شکست تیم های ونزوئلا ، کلمبیا و ایتالیا به فینال راه یافت و باید شنبه با تیم کانادا روبرو شود.

پیش از این در ریکرو مردان تیم ایران در دور مقدماتی در رده 29 قرار گرفت و در ریکرو زنان تیم ایران در دور مقدماتی در رده 22 قرار گرفتند و حذف شدند.در ریکرو مختلط نیز تیم ایران با قرار گرفتن در رده 37 دور مقدماتی از ادامه مسابقات باز ماند.در کامپوند مختلط تیم ایران در رده 19 قرار گرفت و از صعود به دور حذفی باز ماند.در کمان کامپوند زنان نیز تیم ایران در دور مقدماتی در رده 18 قرار گرفت و حذف شد.در کمان ریکرو انفرادی زنان زهرا نعمتی ، ملیکا عبدالکریمی و شیوا خرمشاهی در دور نخست حذف شدند.