قلعه‌نویی برای امروز به بازیکنان برنامه تمرینی داده است. آنها شنبه ریکاوری و روز یکشنبه استراحت می‌کنند. قلعه‌نویی هم خانواده‌اش در تهران حضور دارند و برای دیدار با آنها به تهران رفته است، اما به زودی به انزلی بر می‌گردد.

معاون اجرایی باشگاه ملوان درباره اظهار نظر سرمربی این تیم مبنی بر این که اگر مشکلات حل نشود به انزلی باز نمی‌گردد، گفت: قلعه‌نویی برای روزهای شنبه و یکشنبه برنامه تمرینی داده و دوشنبه به انزلی باز می‌گردد.

محمود پیشگاه هادیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار‌ ایسنا، درباره پیروزی ملوان برابر ذوب آهن، اظها‌ر کرد: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. با توجه به گرمای هوا و رطوبت زیاد و این که تمریناتمان را بسیار دیر آغاز کرده بودیم برد ارزشمندی را به دست آوردیم. ذوب آهن بیش از دو ماه تمرین کرده بود و با تیم‌های فنرباغچه دیدار تدارکاتی انجام داده بود، اما با این همه توانستیم آنها را شکست دهیم. حضور قلعه‌نویی نقش بسزایی در این پیروزی داشت.

وی درباره خروج قلعه‌نویی از انزلی و بازگشت به تهران، گفت: قلعه‌نویی برای امروز به بازیکنان برنامه تمرینی داده است. آنها شنبه ریکاوری و روز یکشنبه استراحت می‌کنند. قلعه‌نویی هم خانواده‌اش در تهران حضور دارند و برای دیدار با آنها به تهران رفته است، اما به زودی به انزلی بر می‌گردد.

معاون اجرایی باشگاه ملوان در واکنش به اظهار نظر قلعه‌نویی مبنی بر این که اگر مشکلات حل نشود به انزلی باز نمی‌گردد و این که تنها قرار است امروز 10 میلیون تومان به بازیکنان بزرگ‌تر ملوان پرداخت شود، اظهار کرد: قبل از دیدار با ذوب آهن، دنیامالی مبلغی را به حساب باشگاه ریخت و ما هم پس از گفت‌و‌گو با قلعه‌نویی آن پول را میان بازیکنان تقسیم کردیم. مبلغ پرداخت شده 550 میلیون تومان بود و طبق نظر قلعه‌نویی این کار را انجام دادیم. اگر کار اشتباهی کرده‌ایم به ما بگوید.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: ما می‌توانستیم پول را پرداخت نکنیم اما این کار را انجام دادیم که بازیکنان قبل از بازی پول تو جیبی داشته باشند. دنیا مالی هم بعد از بازگشت به ایران به زودی جلسه‌ای با قلعه‌نویی برگزار خواهد کرد و مشکلی از این بابت نداریم. حق را به قلعه‌نویی می‌دهم، او هم دغدغه‌ بازیکنان را دارد. به درخواست قلعه‌نویی در تهران هتل گرفته‌ایم و تمام کارهای تیم بر اساس نظرات اوست.

پیشگاه هادیان درباره اظهار نظر گل محمدی درباره این که نتیجه‌ در بیرون از زمین رقم خورد، تاکید کرد: نمی‌دانم چرا چنین اظهار نظری را انجام داده است. چمن ورزشگاه تختی در حالت غیر استانداردی قرار نداشت. هوای انزلی در روز بازی سنگین‌تر از هوای اهواز بود که این شرایط برای هر دو تیم مساوی است. منتهی به دلیل این که در انزلی تمرین می‌کنیم تا حدود زیادی ‌توانستیم این شرایط را تحمل کنیم.