سرمربی رئال مادرید از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر تاتنهام بسیار راضی است.

سرمربی رئال مادرید از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر تاتنهام بسیار راضی است. او تاکید کرد که هیچ بازیکنی از رئال جدا نمی‌شود.

رئال مادرید جام چهار جانبه AUDI را با پیروزی برابر تاتنهام شروع کرد و با دو گلی که رودریگس و گرت بیل به ثمر رساندند، توانست نماینده انگلیس را شکست دهد تا در دیدار فینال با بایرن مونیخ بازی کند.

رافائل بنیتس در نشست خبری بعد از بازی بیشتر درباره بازیکنان تیمش که شایعه‌های زیادی درباره آنها به گوش می‌رسد، سخن گفت و تاکید کرد که هیچ بازیکنی از رئال جدا نمی‌شود.

او ابتدا درباره بازی گفت: درست است که بازیکنان رئال مادرید تنها چند جلسه است که با من کار می‌کنند اما از عملکرد آنها راضی هستم. بازی خوبی را برابر تاتنهام به نمایش گذاشتیم و از عملکرد شاگردانم راضی هستم. رئال در فصل جدید با هماهنگی و توازن بالا بازی خواهد کرد. در خط دفاعی نمایش خوبی داشتیم و با مرور زمان هم بهتر خواهیم شد.

کریم بنزما یکی از ستاره‌های رئال مادرید است که این روزها خبرهای زیادی درباره او به گوش می‌رسد. سرمربی رئال مادرید بار دیگر تاکید کرد که اجازه نخواهد داد این بازیکن راهی آرسنال و یا تیم دیگری شود.

او گفت: رسانه‌ها همه درباره کریم بنزما صحبت می‌کنند اما باید تاکید کنم که این بازیکن در رئال می‌ماند. شایعه‌های زیادی درباره بنزما وجود دارد. من اصلا نمی‌خواهم به این سخنان توجه کنم؛ چرا که اطمینان دارم بنزما در رئال می‌ماند. همه بازیکنان رئال در این تیم می‌مانند و دیگر دلیلی ندارد تا در این باره صحبت کنم.

هر چند گرت بیل در غیاب کریستیانو رونالدو به عنوان مهاجم نوک در دیدار برابر تاتنهام به میدان رفت اما نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد. البته او یکی از گل‌های تیمش را در این دیدار به ثمر رساند اما نشان داد که نمی‌تواند به عنوان مهاجم نوک خوب ظاهر شود.

بنیتس در ارزیابی عملکرد گرت بیل گفت: مهاجمان این آزادی را دارند که به همه نقاط زمین سرک بکشند. می‌خواهیم از این حرکات نهایت استفاده را ببریم. بیل به خوبی می‌داند که چه چیزی از او می‌خواهم. فعلا می‌خواهم که تیم از نظر بدنی به آمادگی کامل برسد و این هدف نخست ماست.

سرمربی رئال مادرید درباره عملکرد ایسکو، سازنده گل نخست رئال مادرید گفت: پیش از این هم گفتم که ایسکو بازیکن بسیار بزرگی است و می‌تواند کارایی بالایی در رئال داشته باشد.

بنیتس در پایان سخنان خود درباره تعویض لوکا مودریچ و فرستادن تونی کروس به جای او گفت: در 24 ساعت باید دو بار به میدان برویم. غیر ممکن است که در هر دو بازی از یک ترکیب استفاده کرد. بازیکنان نیاز به استراحت دارند. تغییراتی که انجام می‌دهیم به خاطر حفظ قوای تیم است. کروس بازیکنی تاثیرگذار برای ما به شمار می‌آید. او توانایی‌های بسیار بالایی دارد.