بازیکنان تیم‌های ملی ایران و استرالیا برای نشان دادن قدرت واقعی خود امروز در 2 طرف تور والیبال می‌ایستند و توپ می‌زنند.

سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران امروز میزبان تیم های ایران و استرالیا ،مدعیان قدرتمند والیبال قاره کهن است،‌شاگردان اکبری برای راهیابی به مرحله نیمه‌نهایی باید از سد بازیکنان دیار کانگوروها عبور کنند.


دیدار تیم‌های ایران و استرالیا نه تنها از نظر امتیازی در این رقابت‌ها اهمیت دارد بلکه از بعد حیثیتی نیز دارای جایگاهی ویژه برای این دو رقیب است.

والیبال این کشورها در آسیا و جهان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و حال تقابل مدعیان جهان در مرزهای آسیایی از سطح کیفی بالایی برخوردار است.

بازیکنان تیم‌های ملی ایران و استرالیا برای نشان دادن قدرت واقعی خود امروز در 2 طرف تور والیبال می‌ایستند و توپ می‌زنند.

پیش‌بینی می‌شود؛ چون نتیجه این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا در جایگاه جهانی والیبال ایران و استرالیا تاثیری نخواهد گذاشت ، مسئولان فدراسیون والیبال دو کشور از ترکیب تیم ملی (ب) خود برای مصاف با حریفان آسیایی استفاده کنند، هیچ یک از والیبالیست‌های نگران نتیجه و باخت این بازی نیستند و ملی‌پوشان در بهترین شرایط روحی، تاکتیک‌های ارائه شده از سوی سکانداران خود را به نمایش می گذارند.

با توجه به برابر بودن شرایط دو تیم از نظر نیرو و نوع نگاه تاکنون شاگردان پیمان اکبری موفق‌تر از والیبالیست‌های دیار کانگوروها عمل کرده‌اند.

استرالیایی‌ها در این دوره از رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا کارشان را در گروه B آغاز و پس از غلبه بر تیم‌های ترکمنستان و هند، در برابر تیم ملی قطر نخستین باخت را تجربه کردند و کار خود را در گروه F ادامه دادند.