باشگاه بارسلونا تایید کرد پدرو می‌تواند به زودی این تیم را ترک کند و به منچستریونایتد بپیوندد.

باشگاه بارسلونا تایید کرد پدرو می‌تواند به زودی این تیم را ترک کند و به منچستریونایتد بپیوندد.

آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی منچستریونایتد شب گذشته (پنجشنبه) قراردادش را با تیم جدید خود امضا کرد و به عضویت تیم پاریسی در آمد. حالا منچستریونایتد در حالی که فردا باید در اولین دیدار هفته‌ نخست لیگ برتر برابر تاتنهام به میدان برود سخت به دنبال جانشینی برای اوست و به همین منظور پدرو را مدنظر قرار داده است.

باشگاه بارسلونا امروز تاکید کرد منچستریونایتد با پرداخت 30 میلیون یورو می‌تواند پدرو را به خدمت بگیرد.

روبرت فرناندس، مدیر ارتباطات بارسلونا درباره وضعیت پدرو، ستاره نیمکت نشین تیم کاتالانی نیز گفت: پدرو با بارسلونا قرارداد دارد و اگر تیمی می‌خواهد او را به خدمت بگیرد باید هزینه قرارداد او را بپردازد. به همین خاطر او تنها با 30 میلیون یورو به تیم دیگری منتقل خواهد شد. ما از ابراز علاقه منچستریونایتد به او مطلع هستیم و بار دیگر تاکید می‌کنیم تنها با دریافت 30 میلیون یورو حاضر به فروختن پدرو به یونایتدها هستیم.

پدروی 28 ساله که موفق شد در جا‌م جها‌نی 2010 به همراه اسپانیا به قهرمانی جهان برسد پس از این که لوئیس سوآرس به آبی - اناریها پیوست به بازیکن نیمکت نشین در تیم انریکه تبدیل شد و دیگر تاثیر سابق را در این تیم نداشت.

فرناندس در پایان گفت: من با انریکه درباره وضعیت پدرو صحبت کرده‌ام و او به من گفت که پدرو می‌تواند بارسلونا را ترک کند، ولی ما حاضر نیستیم تا او را با مبلغی کمتر از 30 میلیون یورو به تیم دیگری بفروشیم.

بارسلونا هفته‌ دیگر باید در فینال سوپر جام اروپا برابر سویا به میدان برود.