گای لوزون پیش از رویارویی با دربی کانتی به صحبت در مورد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران پرداخت و از وی به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای یاد کرد.

گای لوزون پیش از رویارویی با دربی کانتی به صحبت در مورد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران پرداخت و از وی به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای یاد کرد.

به نقل از newsshopper، باشگاه چارلتون که در آخرین دیدار خود در چهارچوب رقابت‌های جام اتحادیه فوتبال انگلیس موفق شده بود باشگاه داگنهام را با نتیجه پرگل چهار بر یک شکست دهد، در دیدار بعدی خود فردا (شنبه) در خانه دربی کانتی و در رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال انگلیس به میدان خواهد رفت.

رضا قوچان نژاد که بار دیگر و پس از پایان قرارداد قرضی‌اش به چارلتون بازگشته است، در دیدار با داگنهام موفق شد گل چهارم تیمش را به زیبایی وارد دروازه حریف کند تا تمجید گای لوزون، سرمربی این تیم را برانگیزد.

سایت newsshopper پیش از رویارویی چارلتون با دربی کانتی، گفت‌وگویی با سرمربی چارلتون انجام داده است که در آن، این مربی به صحبت در مورد قوچان نژاد هم پرداخته است.

این سایت در این زمینه نوشت: «رضا قوچان نژاد به چارلتون بازگشته است. او در دیدار با داگنهام به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین مسابقه شد و توانست در پیروزی چهار بر یک مقابل این تیم، گلزنی کند.»

«وقتی از لوزون در مورد احتمال حضور بیشتر قوچان نژاد در ترکیب چارلتون پرسیده شد، وی در پاسخ عنوان کرد که حضور قوچان نژاد در دیدار با داگنهام به این معنا نخواهد بود که او از این پس، بیشتر در ترکیب تیم دیده خواهد شد.»

لوزون در این باره اظهار کرد: «هر بازیکنی که در حال حاضر در ترکیب تیم ما حضور دارد، بدان معناست که کیفیت لازم برای قرار گرفتن در ترکیب را داشته است. هر بازیکنی در ترکیب قرار بگیرد، یعنی کیفیت بالایی از خودش نشان داده است و هر بازیکنی هم که در ترکیب نباشد، یعنی کیفیتی که می‌خواستم را نداشته است. اکنون رضا عضوی از تیم ماست و شاید هم به میدان برود. البته شاید هم در دیدار بعدی در تیم حضور نداشته باشد. باید صبر کنیم و ببینیم چه پیش می‌آید. رضا یک بازیکن کاملا حرفه‌ای است و همیشه هم خوب تمرین می‌کند.»

لوزون افزود: «لحظه‌ای که رضا گل زد، لحظه گیج‌کننده‌ای برایم بود. در دوران حضور باب پیترز روی نیمکت چارلتون، رضا به هیچ وجه نمایش خوبی نداشت. قصد داشتم از مورگان فاکس به جای او در تمامی بازی‌ها استفاده کنم. برای استفاده کردن از قوچان نژاد هیچ نکته مثبتی ندیده بودم که متقاعد شوم از او استفاده کنم اما رضا در رویارویی با داگنهام گل فوق العاده‌ای به ثمر رساند که باید به آن ارزش زیادی داد. اگر و تنها اگر رضا بتواند در ادامه چند نمایش از آن عملکردهایش در جام جهانی را با پیراهن چارلتون انجام دهد، شاید گزینه مناسبی برای حضور در ترکیب چارلتون به عنوان بازیکن تعویضی باشد.»