با شرکت آینده نمای پارسیان برای حمایت مالی از تیم فوتبال پرسپولیس در رقابتهای لیگ برتر فوتبال به توافق رسیدیم.

رییس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: با شرکت آینده نمای پارسیان برای حمایت مالی از تیم فوتبال پرسپولیس در رقابتهای لیگ برتر فوتبال به توافق رسیدیم.


جعفر کاشانی گفت:خوشبختانه بعد از مدتها بلاتکلیفی توانستیم با جلساتی که با مسئولان شرکت آینده نمای پارسیان داشتیم در نهایت با آنها برای حمایت مالی از تیم فوتبال پرسپولیس در رقابتهای لیگ برتر فوتبال به توافق برسیم تا بتوانیم هرچه سریعتر مشکلات مالی باشگاه را برطرف کنیم.

وی در ادامه گفت:بدون شک حامی مالی ما میتواند دو عضو به هیئت مدیره باشگاه معرفی کند چرا که این حق آنهاست که بر مسائل مالی نظارت داشته باشند اما مطمئنا این دو عضو هیچگونه حق دخالت در مسائل فنی تیم نخواهند داشت.

وی در رابطه با تقویت تیم فوتبال پرسپولیس در نیم فصل هم گفت: مطمئنا تیم ما نقاط ضعفی دارد که قرار است در جلسات کمیته فنی با برانکو در مورد برطرف کردن آنها به صحبت بپردازیم واگر سرمربی تیم صلاح بداند بدون شک در جهت تقویت تیم در نیم فصل دوم رقابتهای لیگ برتر اقدام خواهیم کرد.

کاشانی در پایان صحبتهایش در مورد مسائل داوری هم افزود:در بازی ما مقابل تیم فوتبال سپاهان داور در حق ما کم لطفی زیادی داشت و می توانست به سود سپاهان پنالتی نگیرد ودر مواقعی هم به ضرر ما سوت زد اما معتقدم صحبت کردن ما در مورد مباحث داوری هم سودی نخواهد داشت.