وزیر ورزش و جوانان گفت : با خاطیان احتمالی تبانی داوری در لیگ برتر فوتبال برخورد جدی خواهیم کرد .

وزیر ورزش و جوانان گفت : با خاطیان احتمالی تبانی داوری در لیگ برتر فوتبال برخورد جدی خواهیم کرد .


گودرزی گفت : باشگاههای استقلال و پرسپولیس نامه ای را به فدارسیون فوتبال فرستاده اند و نسبت به داوریهای لیگ برتر فوتبال در بازیهایشان اعتراض داشتند این نامه را خواندم و در مورد باشگاه پرسپولیس در بازی مقابل سپاهان در حال بررسی مسئله هستیم و اگر احتمالاً تبانی در بحث داوری اتفاق افتاده باشد به صورت کاملاً جدی موضوع را پیگیری خواهیم کرد و اگر در این مورد موضوع خاصی احراز شود با خاطیان جدی آن برخورد قاطع خواهیم کرد.

وی در خصوص حضور در مراسم افتتاحیه آینده های ورزش استان تهران هم گفت : شهر تهران استعدادهای بی شماری در ورزش دارد و متاسفانه در چند سال اخیر در تهران نسبت به ورزش توجه کمی شده است و تمام تلاش ما به عنوان متولی ورزش کشور در استان تهران این است که با تعاملی که با دستگاههای مربوطه بخصوص استانداری تهران داریم تلاش کنیم که ورزش تهران مجدداً به جایگاه قبلی خودش در این عرصه بازگردد .

گودرزی در ادامه گفت : دو تیم استقلال و پرسپولیس از سرمایه های اصلی ورزش و بخصوص فوتبال هستند و با برنامه هایی که در دولت داریم امیدوار هستیم که هر چه زودتر مشکلات این دو تیم مرتفع شود و بتوانیم در آینده ای نزدیک شاهد استقلال و پرسپولیسی پرقدرت در عرصه فوتبالمان باشیم .

گودرزی همچنین درباره حواشی بوجود آمده در ورزش جودو گفت : استعفای رئیس فدراسیون جودو روی میز من است و ان را پیگیری خواهم کرد.

گودرزی در پایان خاطر نشان کرد: در رقابت های لیگ برتر فوتبال سه یا چهار تیم نسبت به عملکرد داوران اعتراض داشتند که این موضوع در بازی دو تیم پرسپولیس و سپاهان نمود بیشتری پیدا کرد و شک نداشته باشید اگر برای ما محرز شود که فرد یا افرادی در بحث داوریهای بازی دو تیم نقشی به عنوان تبانی داشته باشند وزارت ورزش به صورت کاملاً جدی به موضوع ورود خواهد کرد و با خاطیان احتمالی برخورد جدی خواهیم داشت.