من زمانی را از وقت شخصی خودم در تعطیلات بودم و حالا زمان بازگشت به ایران است.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت : من زمانی را از وقت شخصی خودم در تعطیلات بودم و حالا زمان بازگشت به ایران است.


کارلوس کی روش که در نخستین همایش سرمربیان تیم های ملی فوتبال کنفدراسیون فوتبال آسیا در کوالالامپور پایتخت مالزی حضور یافته بود در پاسخ به سوال خبرگزاری صدا و سیما درباره دوری وی از تیم ملی، افزود: همه چیز تحت کنترل بوده و مشکلی در کار نیست.

وی درباره نحوه ارتباط خود با تیم ملی گفت: ارتباط ما از طریق کارکنان، دستیاران و افراد قابل اعتماد بوده است.

وی در خصوص برنامه های آینده خود برای تیم ملی فوتبال، گفت: طرح ما برای آینده از مدت ها پیش شکل گرفته است و همه چیز براساس طرح های از پیش تعیین شده به پیش می رود.

کی روش گفت: همه چیز براساس برنامه و در زمان مقرر طبق برنامه های فدراسیون و لیگ انجام می شود.

وی ادامه داد: حالا ما منتظریم تا حمایت های لازم را برای اجرای برنامه ها و طرح ها دریافت کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام کرد: پس از پایان همایش سه روزه کوالالامپور یعنی پنجشنبه به ایران باز می گردد.

وی درباره نخستین همایش سرمربیان تیم های ملی نیز گفت: اگر مشارکت کنندگان با ذهن باز و صداقت کامل در همایش حضور یابند و نقاط ضعف و قوت را بیان کنند این نشست ها ارزشمند خواهد بود.

وی بهترین ویژگی فوتبال ایران را تعصب و علاقه شدید مردم به این ورزش دانست و گفت: ایران کشور فوتبال است و این تعصب و اشتیاق باعث می شود شما برای خود، رویایی داشته باشید و معتقد باشید به هر مقامی دست می یابید.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه گفت: مردم اکنون خواستار کسب نتایج خوب هستند و ما برای دستیابی به این هدف به برنامه ریزی درست و حمایت واقعی نیازمندیم.

وی گفت: بسیاری از کشورهای آسیایی حمایت های مالی گسترده ای از تیم ملی خود انجام می دهند و می توانند برنامه های خود را اجرایی کنند. من فکر می کنم این موضوعی است که فوتبال ایران باید از برخی کشورهای دیگر فرا گیرد.