رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: از ۷ باشگاه لیگ برتری به خاطر رفتار تماشاگرانشان تقدیر می‌کنیم.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: از ۷ باشگاه لیگ برتری به خاطر رفتار تماشاگرانشان تقدیر می‌کنیم.


اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی درباره برگزاری رقابتهای لیگ برتر فوتسال در هفته هفتم گفت: هنوز هیچ گزارش کتبی از سوی ناظران و نمایندگان مسابقات فوتسال به ما نرسیده اما در گزارشی که از طریق همکاران و جراید اعلام شده است؛ متوجه تخلفات در بازی منصوری قرچک و گیتی پسند شده‌ایم.

وی گفت: بدون شک تخلفات تماشاگران، دخالت افراد و کادر فنی بررسی خواهد شد و مسلما در این مسابقات و یا دیگر رقابت‌ها با جدیت بیشتری افراد را تنبیه خواهیم کرد.

حسن زاده با بیان اینکه در برخی موارد ظرفیت گنجایش سالن‌ها تکمیل می‌شود و اگر اتفاقی رخ دهد، خسارتش جبران ناپذیر است افزود: تمامی موارد را بررسی می‌کنیم و از تیم‌ها می‌خواهیم تکالیف خود را به عنوان میزبان به خوبی انجام دهند.

رئیس کمیته انضباطی افزود: نامه‌ای با امضای دبیر کل فدراسیون به سازمان لیگ ارسال می‌کنیم تا تیم‌های بدهکار لیگ یک اگر تا شروع هفته چهارم بدهی‌های خود را تسویه نکنند، برنامه مسابقات هفته چهارم آنها معلق شود. در لیگ دو و سه نیز به همین روال اقدام خواهیم کرد و امیدوارم تیم ها موضوع تسویه بدهی‌های خود را جدی بگیرند.

رئیس کمیته انضباطی ضمن تقدیر از تماشاگران 7 باشگاه لیگ برتر فوتبال گفت: از تماشاگران نفت، سایپا و راه آهن تهران، گسترش فولاد تبریز، استقلال اهواز، پدیده خراسان و ذوب آهن اصفهان تقدیر می کنیم. چرا که از تماشاگران انها تا هفته پنجم هیچگونه تخلفی گزارش نشده است.

حسن زاده با بیان اینکه متاسفانه 9 تیم لیگ برتری تخلفاتی را داشته‌اند که بیشترین تخلفات تا این هفته متعلق به تماشاگران تیم‌های ملوان و تراکتورسازی تبریز است افزود: مسلما تخلفات اولیه با جریمه نقدی برای تیم ها در نظر گرفته می‌شود اما اگر رفتار ناشایست و تخلفات ادامه داشته باشد، بازی بدون تماشاگر و خارج از خانه برگزار خواهد شد.