جاسم کرار به نظر نمی‌خواهد فصلی بدون حاشیه را در فوتبال ایران پشت‌سر بگذارد. این فصل پس از صحبت‌های مظلومی مبنی بر اینکه این بازیکن عراقی را به بهترین شکل کنترل خواهد کرد انتظار می‌رفت کرار ترک عادت کند و بدون حاشیه فوتبالش را برای یک بار هم که شده د

جاسم کرار به نظر نمی‌خواهد فصلی بدون حاشیه را در فوتبال ایران پشت‌سر بگذارد. این فصل پس از صحبت‌های مظلومی مبنی بر اینکه این بازیکن عراقی را به بهترین شکل کنترل خواهد کرد انتظار می‌رفت کرار ترک عادت کند و بدون حاشیه فوتبالش را برای یک بار هم که شده دنبال کند اما این اتفاق عملی نشد

گزارش 5
معاونت ورزشی دو روزه تصمیم‌گیری می‌کند، پرویز همچنان حامی جاسم

بهنام معتمدی
جاسم کرار به نظر نمی‌خواهد فصلی بدون حاشیه را در فوتبال ایران پشت‌سر بگذارد. این فصل پس از صحبت‌های مظلومی مبنی بر اینکه این بازیکن عراقی را به بهترین شکل کنترل خواهد کرد انتظار می‌رفت کرار ترک عادت کند و بدون حاشیه فوتبالش را برای یک بار هم که شده دنبال کند اما این اتفاق عملی نشد و کرار در آخرین جنجال خود همانطور که می دانید از اردوی استقلال هم اخراج شد و در اختیار باشگاه قرار گرفت. در این باره گزارشی تهیه کردیم که پیش روی شما است.
مظلومی همچنان حامی جاسم!
به نظر پرویز مظلومی نمی‌خواهد یک بار هم شده قاطع مقابل کرار ایستادگی کند تا قاطعیت خود را درباره این بازیکن نشان دهد. او کرار را بازیکنی آرام می‌داند و اعتقاد دارد تا زمانی که کسی با او کار نداشته باشد،‌ جاسم حاشیه‌ساز نمی‌شود. حمایت‌های بیش از اندازه مظلومی از این عراقی صدای سایر بازیکنان را در آورده و حتی خبردار شدیم فرزاد مجیدی نیز از مظلومی به شدت ناراحت است.

پای فرهاد هم به میان آمد
جاسم کرار قبل از ترک اردوی استقلال همانطور که اطلاع دارید با فرزاد مجیدی درگیری لفظی شدیدی پیدا می‌کند و به مربی آبی‌پوشان عنوان کرده تو فقط آنالیزور تیم هستی و در حدی نیستی که بخواهم با تو صحبت کنم. به طور حتم در این شرایط فرزاد انتظار دارد مظلومی از او دفاع کند که احتمال آن کم است زیرا مظلومی آنطور که نشان داده به راحتی نمی‌خواهد کرار را از دست بدهد. این اتفاق به طور حتم باعث خواهد شد رابطه فرهاد مجیدی هم با سرمربی استقلال خراب شود که این به هیچ عنوان برای مظلومی خوشایند نخواهد بود زیرا او تلاش زیادی می‌کند تا با نزدیک شدن به فرهاد از او به عنوان برگ برنده خود روی سکوها و بین بازیکنان استفاده کند.

اختلاف بین مسئولان و سرمربی
پرویز مظلومی تحت هر شرایطی علاقه دارد کرار در جمع آبی‌پوشان باقی بماند که این موضوع بر هیچ فردی پوشیده نیست. در نقطه مقابل کاسه صبر اعضای هیأت‌مدیره و مدیرعامل استقلال لبریز شده و آنها دیگر علاقه‌ای به ادامه حضور کرار در استقلال ندارند باید دید مظلومی در نهایت می‌تواند مسئولان استقلال را در این باره همسو کند یا آنها مظلومی را قانع به کنار گذاشتن کرار خواهند کرد.

پرونده کرار به معاونت ورزشی رفت
باتوجه به مسائل پیش آمده موضوع جاسم کرار به معاونت ورزشی باشگاه استقلال محول گردیده است تا نظری‌جویباری ضمن تذکرات لازم به این بازیکن درباره کرار تصمیم‌گیری کند و تصمیم خود را در قالب یک گزارش به کمیته انضباطی باشگاه استقلال ارسال کند. البته اگر حاشیه جدید کرار به دست معاونت ورزشی این باشگاه برطرف شود دیگر نیازی به برگزاری جلسه انضباطی نخواهد بود و مجموعه استقلال به تصمیم‌گیری علی نظری‌جویباری اکتفا خواهد کرد.

مدیر برنامه کرار: خبری از اخراج نیست
مدیر برنامه‌های جاسم کرار درباره اتفاقات اخیر می‌گوید: جاسم مشکل خود را عنوان کرده و به مظلومی گفته که به چه دلیل اردو را ترک کرده است. بعد از این کرار به من گفت با هیچ فردی درگیری لفظی پیدا نکرده و به مجیدی گفته می‌خواهد فقط با سرمربی صحبت کند. از باشگاه استقلال می‌خواهم مشکل جاسم را هرچه زودتر حل کند متاسفانه برخی منتظر این هستند تا کرار کاری کند سپس آن را بزرگ کنند. او نمی‌تواند قید خانواده خود را بزند و این که برخی می‌گویند او اخراج می‌شود درست نبوده و اخراجی در کار نیست.

بزرگی: معاونت ورزشی دو روزه تصمیم می‌گیرد
محسن بزرگی، معاونت انضباطی باشگاه استقلال درباره اتفاقات مربوط به جاسم کرار می‌گوید: پرونده در اختیار معاونت ورزشی باشگاه قرار داده شده است و قرار است آقای نظری‌ در این باره دو روزه تصمیم‌گیری کند. اطمینان داشته باشید در چند روز آینده بهترین تصمیم درباره کرار اتخاذ خواهد شد. باید برای آخرین بار این مشکل برطرف شود.
قبل فصل هم من اگر به مظلومی گفتم بهتر است کرار نباشد نظرم در قالب یک مشورت بود و قصد دیگری نداشتم.