مربی تیم فوتبال راه آهن گفت: برای رسیدن مرحله نهایی جام حذفی برنامه های خاصی را پیگیری می کنیم.

مربی تیم فوتبال راه آهن گفت: برای رسیدن مرحله نهایی جام حذفی برنامه های خاصی را پیگیری می کنیم.

مرتضی کرمانی مقدم امروز در نشست خبری افزود: برای تیم هایی که مانند تیم فوتبال منطقه آزاد کیش هستند احترام خاصی قائلم، زیرا این تیم ها پله پله با زحمات خودشان بالا می آیند و مانند برخی تیم ها نیستند که با خرید امتیازات به رده های بالاتر برسند.
وی گفت : شناخت کافی از این تیم نداریم و هیچگونه آنالیزی هم از تیم فوتبال منطقه آزاد کیش به دست ما نرسیده است، اما برنامه خاصی برای جام حذفی و کسب عنوان قهرمانی در این رقابتها داریم.
سرمربی راه آهن افزود: تیم فوتبال منطقه آزاد کیش تیم یکدستی است، سعی داریم نخستین گام را در این مسابقات محکم برداریم و با تمام قوا در رقابتها حضور یابیم.
کرمانی مقدم افزود: فرهاد کاظمی سرمربی تیم راه آهن، با عملکرد خود در سایر تیم ها نیز نشان داده که همواره جام حذفی را دست کم نمی گیرد و برای این رقابتها اهمیت خاصی قائل است.
وی گفت: به دستور کاظمی بازیکنان چند روز به استراحت رفتند و پس از آن، 10 روز در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین کردند و به اعتقادم شرایط جسمانی آنها نسبت به ابتدای فصل کمی بهتر شده است.
مربی تیم فوتبال راه آهن درخصوص سباستین بازیکن خارجی تیم فوتبال راه آهن افزود: فکر می کنم، بازیکن خوبی را جذب کردیم. وی یکی از هافبک های نفوذی خوب فوتبال است که برای حضور در لیگ برتر فوتبال ایران حرف های زیادی دارد.
وی از قدرت شوت زنی و قدرت بدنی خوبی برخوردار است.
کرمانی مقدم گفت: بازیکن محروم نداریم، اما تنها مصدوم تیم فوتبال راه آهن حسین کریمی است.