دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران به دلیل تمرین نکردن با دروازه‌بان اصلی این تیم در بازی امروز مقابل استقلال نامش از لیست ۱۸ نفره این تیم خط خورد.

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران به دلیل تمرین نکردن با دروازه‌بان اصلی این تیم در بازی امروز مقابل استقلال نامش از لیست ۱۸ نفره این تیم خط خورد.

در حالی که نام علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران در لیست ۱۸ نفره تیم فوتبال نفت تهران برای بازی مقابل استقلال قرار داشت اما به دلیل اینکه این بازیکن حاضر به گرم کردن با شیخ ویسی دروازه‌بان اصلی تیم فوتبال نفت در این بازی نشد به همین دلیل علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال نفت نام این دروازه‌بان را از لیست ۱۸ نفره تیمش خارج کرد و نام احمد گوهری بازیکن تیم نفت به جای بیرانوند در لیست ۱۸ نفره قرار گرفت.

* محمود فکری و هادی طباطبایی ۲ تن از پیشکسوتان باشگاه استقلال با حضور در جایگاه ویژه این بازی را از نزدیک تماشا خواهند کرد این در حالی است که هرایر مگویان مدافع تیم استقلال که مصدوم است هم در جایگاه ویژه حاضر شده تا این بازی را تماشا کند.

*‌ تیم فوتبال استقلال امروز با لباس‌های جدید مقابل نفت بازی خواهد کرد.

* ادومد اختر و علی نظری جویباری در ورزشگاه آزادی حضور دارند این در حالی است که علی صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان هم به همراه محمدرضا ساکت مشاور رئیس سازمان لیگ در جایگاه ویژه حاضرند.

*‌هواداران تیم فوتبال استقلال پیش از شروع بازی به شدت علیرضا منصوریان و محمد خرمگاه سرمربی و مربی تیم نفت را تشویق کردند.

*‌پیام صادقیان بازیکن تیم نفت خوش و بش گرمی را با بازیکنان استقلال انجام داد.

* امین حاج‌محمدی مدافع استقلال که فصل گذشته در نفت بازی می‌کرد با دسته گل به سراغ منصوریان رفت این در حالی است که حنیف عمران‌زاده، خسرو حیدری، میلاد فخرالدینی و جابر انصاری هم به سمت منصوریان رفتند.

* هوداران استقلال علی چینی مربی نفت را مورد تشویق قرار دادند.

* مهدی رحمتی دروازه‌بان تیم استقلال جدا از سایر بازیکنان و پس از مراسم ابتدایی مسابقه به سمت منصوریان رفت و با او خوش و بش گرمی انجام داد.

* فریدون زندی بازیکن اسبق تیم ملی و تیم‌های استقلال و استیل‌آذین به همراه امیر غفارمنش بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به استادیوم آزادی آمدند.

* با توجه به اینکه شیخ ویسی دروازه‌بان تیم نفت لباس قرمز به تن دارد هواداران استقلال علیه او بارها شعار دادند.

* دن گاسپار، داکروز و مارکار آقاجانیان هم در ورزشگاه حاضر شدند.