داور دیدار تیم‌های فوتبال استقلال - راه‌آهن اعلام کرد: با توجه به هجمه‌ های اخیر احتمال دارد از قضاوت کردن انصراف دهد.

داور دیدار تیم‌های فوتبال استقلال - راه‌آهن اعلام کرد: با توجه به هجمه‌ های اخیر احتمال دارد از قضاوت کردن انصراف دهد.

حسین زرگر درباره اتفاقات بازی استقلال - راه‌آهن گفت: از زمانی که پول وارد فوتبال شد، مظلوم‌تر از قشر داوری وجود ندارد که مورد حمله قرار بگیرد.

این مسئله را قبول دارم که بدون اشتباه نیستیم اما آیا برابری در برخورد با بازیکن متخلفی که پول آنچنانی می‌گیرد با داوری که پولی نمی‌گیرد، وجود دارد؟ این یک علامت سؤال بزرگ است که پاسخی داده نشده است.

وی با تاکید بر اینکه داوران هم اشتباه می‌کنند، گفت : اشتباهاتم در بازی استقلال - راه‌آهن را می‌پذیرم. در صحنه اخراج درواز‌ه‌بان راه‌آهن، کارتی که دادم درست بود اما پیش از آن، بازیکن استقلال مرتکب خطا شده بود که این صحنه را ندیدم که بابت آن از باشگاه فوتبال راه‌آهن و مهدی تارتار سرمربی این تیم، عذرخواهی می کنم.

وی در خصوص انتقادات محسن ترکی داور فوتبال کشورمان علیه فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی به خاطر برخورد نکردن با هجمه‌های اخیر علیه داوری تصریح کرد: با صحبت‌های ترکی صددرصد موافقم. داوران با کمترین قرارداد و امکانات، با عشق کارشان را انجام می‌دهند. اعتراض حق مسلم تیم‌ها است و همه جای دنیا اعتراض وجود دارد اما اگر مسئولان نمی‌توانند جلوی تهمت‌هایی که به داوران زده می‌شود را، بگیرند، مجبور هستیم خودمان فکری به حال خودمان کنیم.

زرگر ادامه داد: وقتی با تهمت‌هایی که زده می‌شود، آبروی‌مان در خطر باشد و زندگی خصوصی‌مان تحت‌تاثیر قرار بگیرد، ناچاریم خودمان کنار بکشیم تا آرامش داشته باشیم. با این شرایط احتمال دارد از داوری بروم. مربی و بازیکن میلیاردی هم اشتباه می‌کنند اما زمانی که داور اشتباه می‌کند، آن را بزرگ می‌کنند.