پیکر هادی نوروزی بازیکن و کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس امروز در ورزشگاه آزادی تشییع شد.

پیکر هادی نوروزی بازیکن و کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس امروز در ورزشگاه آزادی تشییع شد و فردا در زادگاهش بابل به خاک سپرده می شود.

پیکراین قهرمان فقید ملی ساعت 9صبح شنبه 11 مهراز مقابل پل پیروزی در ایستگاه آمل تا زمین ورزشی شهدای هفت تیر بابل تشییع می شودودر زادگاهش روستای کپورچال بابل آرام خواهد گرفت.


پیکر مرحوم نوروزی صبح امروز در ورزشگاه آزادی تهران تشییع شدو با انتقال به زادگاهش بابل در سردخانه شهرداری این شهرستان تا آیین تشییع وخاکسپاری جای می گیرد.

ربیع فلاح استاندار مازندران درپی درگذشت کاپیتان مازندرانی مردمی، دلسوز و مرد با اخلاق پرسپولیس درپیامی درگذشت ناگهانی هادی نوروزی رابه خانواده داغدارش، بازیکنان، مدیران و هواداران باشگاه پرسپولیس و همچنین جامعه فوتبال ایران اسلامی و مازندران قهرمان پرور تسلیت گفت.

نیاز آذری نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی هم با حضور در منزل زنده یاد نوروزی و ابراز همدردی با خانواده این ورزشکارملی ، ورزشکار با اخلاق کشورما راشایسته تجلیل ملی دانست.

قراراست با برنامه‌ریزی‌هایی که صورت می گیرد بازیکنان پرسپولیس فردا صبح راهی شهرستان بابل شوند تا در مراسم خاکسپاری کاپیتان فقیدشان شرکت کنند.

تشییع پیکر هادی نوروزی در ورزشگاه آزادی

مراسم تشییع پیکر کاپیتان متعصب تیم پرسپولیس در ورزشگاه آزادی صبح امروز برگزار شد .


این مراسم با حضور صدها علاقه مند به فوتبال و چهره های مختلف ورزشی ازجمله بازیکنان و مربیان ادوار تاریخ پرسپولیس و شمار زیادی از بازیکنان تیم های مختلف ازجمله استقلال و مسئولان ورزشی برگزار شد.

هواداران درحالیکه درغم درگذشت هادی نوروزی سیاه پوشیده بودند، یک صدا شعار می دادند تا دنیا دنیاست هادی خوب مایی و خداحافظ با تعصب.

آخرین دور افتخار نوروزی روی دستها

هزاران هوادار تیم فوتبال پرسپولیس در مراسم خاکسپاری کاپیتان پرسپولیس حضور یافته اند.

درحالی که با وجود برگزاری مراسم در ساعات اولیه صبح حدود نیمی از طبقه اول ورزشگاه آزادی پر شده است، حاضرین به نوحه خوانی و عزاداری مشغولند. از بین فوتبالی های مشهور علی کریمی، مهدی رحمتی، امیر عابدینی، رضا ترابیان، ابراهیم اسدی، بهادر عبدی، امین منوچهری، فرزاد آشوبی، بهروز رهبری فرد، مهدی امیرآبادی، سیامک کوروشی، میلاد میداوودی، وحید طالب لو، میثاق معمارزاده، مهرداد میناوند، حمید درخشان، محمد مومنی، محمد منصوری، اسماعیل حلالی، بهنام ابوالقاسمپور، حمیدرضا سیاسی، حسین ترابپور، نادری باقری، رضا نوروزی، سجاد شهباززاده و بهرام افشارزاده و حسین هدایتی و پرویز مظلومی و رضا عنایتی و بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس در مراسم حاضرند و در کنار زمین چمن در انتظار مشایعت پیکر هادی نوروز هستند.