تمرینات تیم ملی فوتبال ایران با اضافه شدن بازیکنان جدید پیگیری شد.

تمرینات تیم ملی فوتبال ایران با اضافه شدن بازیکنان جدید پیگیری شد.


امروز بازیکنان تیم ملی فوتبال در گرمای شدید و رطوبت بالای شهر دوبی به تمرین پرداختند.

این تمرین از ساعت 18 آغاز شد و ملی پوشان زیر نظر کادر فنی به انجام تمرینات تاکتیکی پرداختند.

مسعود شجاعی، پژمان منتظری و اشکان دژاگه که بعد از پایان بازیهای باشگاهیشان در قطر به اردوی تیم ملی اضافه شده اند و زیر نظر دیه گو تمرین کردند.

آنها بعد از گرم کردن و بازی با توپ در گوشه ای از زمین به بازی تنیس فوتبال پرداختند. سید جلال حسینی هم در کنار این سه بازیکن تمرین کرد.

آندرانیک تیموریان هم پیش از شروع تمرین به هتل محل اقامت تیم ملی رسیده بود، پس از حضور در کنار زمین به سالن باشگاه ایرانیان دوبی رفت تا تمرین ریکاوری را انجام دهد.

سایر بازیکنان هم به روال روزهای گذشته بعد از آماده شدن برای تمرین و گرم کردن، تمرینات تاکتیکی خود را زیر نظر سرمربی تیم ملی برگزار کردند.

امروز رطوبت هوای شهر دوبی حدود 80 درصد بود و همین مساله باعث شد تا بازیکنان در میانه های تمرین با تعویض لباسهای خود ادامه تمرینات را برگزار کنند.

رطوبت تمرین به حدی بالا بود که برخی از بومی های شهر دوبی هم از این میزان رطوبت در این ماه از سال تعجب کرده بودند.

با وجود این شرایط آب و هوایی بازیکنان تیم ملی تمرین خود را انجام دادند تا بیش از پیش آماده دیدار پنج شنبه برابر عمان شوند.

شاگردان کی روش سه شنبه برای انجام چهارمین دیدار خود در رقابتهای انتخابی جام جهانی 2018 و جام ملتهای آسیا به مسقط سفر خواهد کرد.

دیدار ایران و عمان پنج شنبه برگزار خواهد شد در حال حاضر تیم ایران بعد از انجام سه بازی با کسب هفت امتیاز در صدر گروه قرار دارد.