همانطور که باشگاه ها به فکر تعامل با تیم ملی هستند من هم به فکر تعامل بیشتر با باشگاه ها هستم و دغدغه آنها را متوجه می شوم.

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: همانطور که باشگاه ها به فکر تعامل با تیم ملی هستند من هم به فکر تعامل بیشتر با باشگاه ها هستم و دغدغه آنها را متوجه می شوم.


کارلوس کی روش پس از نشست با مسئولین سازمان لیگ برتر فوتبال افزود: مطمئنا اگر تعامل بین باشگاه ها و تیم ملی فوتبال نباشد هم باشگاه ها متضرر می شوند و در نهایت تیم ملی فوتبال هم نمی تواند کارآیی لازم را داشته باشد و در جلسه ای با تاج داشتیم صحبت های خوبی در مورد تعامل بهتر با باشگاه های فوتبال گفته شد.

وی در ادامه گفت: مطمئنا ما هم دغدغه های مربیان و به خصوص باشگاه ها در لیگ برتر را درک می کنیم و تاج در مورد دغدغه تیم ها برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین شرایط بازیکنانی که در تیم فوتبال امید هستند با من صحبت کردند و قرار است ما هم در برنامه ریزی هایمان و اردوهایی که قرار است برگزار کنیم تجدیدنظری داشته باشیم.

کی روش در ادامه افزود: البته به هیچ عنوان نمی توانیم در بازی هایی که قرار است در تاریخ فیفادی برگزار شود نمی توانیم کمکی به باشگاه ها کنیم چرا که زمان آنها از ابتدای فصل مشخص بوده است و طبق ارائه ای که به سازمان لیگ برتر فوتبال داده ایم معلوم بوده ما در چه تاریخی قرار است چه اردوهایی را برگزار کنیم.

وی همچنین ادامه داد: مطمئن باشید تنها اردویی که خواهیم داشت در تعطیلات نیم فصل فوتبال ایران خواهد بود که این تعطیلات هم قرار است در دی ماه اتفاق بیفتد و مطمئنا یک اردوی تمرینی در دی ماه خواهیم داشت.

کی روش همچنین درباره بازی در مقابل تیم فوتبال ژاپن هم گفت: فرصت بازی کردن با چنین تیمی که در ادوار گذشته جام جهانی فوتبال از بهترین های مسابقات بوده فرصتی است تاریخی برای ما و ما با احترامی که برای ژاپنی ها قایل هستیم اجازه نمی دهیم که آنها با دست پر تهران را ترک کنند.

وی همچنین در مورد علاقه ژاپنی ها به حضور وی در لیگ کشورشان هم افزود: مطمئنا تنها هدفی که ما در مقابل این تیم داریم پیروزی در مقابل آنهاست و به هیچ عنوان به مسایل حاشیه ای فکر نمی کنم چراکه درحال حاضر سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هستم و یک هدف بیشتر ندارم موفقیت در تیمی که چند سالی است زندگیم را برای آن گذاشته ام.

کی روش در پایان صحبت های خود گفت: مطمئنا باید بین باشگاه ها و تیم ملی تعامل وجود داشته باشد چراکه اگر غیر از این باشد هم تیم ملی و هم باشگاه ها متضرر خواهند شد و با صحبت هایی که با تاج داشتیم قرار بر این شده است که این تعامل تا انتهای حضورمان برای صعود در جام جهانی بین ما و باشگاه ها وجود داشته باشد چراکه من هم دغدغه مربیان و باشگاه ها را متوجه می شوم.