اشگاه خبرنگاران نوشت: روح الله حسینیان در بیمارستان بستری شد.

روح الله حسینیان به دلیل عارضه قلبی روز گذشته پس از جلسه علنی مجلس درباره برجام راهی بیمارستان و بستری شد.

به گزارش مثلث آنلاین، او روز گذشته دو بار درباره طرح برجام در مجلس تذکر داد و یک بار هم علیه آن نطق کرد. او که در بیشتر عکس های دیروز خبرگزاری ها از مجلس، در حال جنب و جوش است، در سخنانش خود را کاسب تحریم ندانست و گفت که هیچ شرکت اقتصادی ای ندارد و تنها محل درآمدش حقوق مجلس است.

در ادامه جلسه علی اکبر صالحی که به عنوان نماینده دولت برای دفاع از این طرح به مجلس آمده بود، اعلام کرد که یکی از نمایندگان با قسم جلاله به او گفته که تو را در قلب راکتور اراک دفن کرده و رویت سیمان می ریزیم! ساعتی بعد نورالدین پیرموذن در راهروهای مجلس گفت که روح الله حسینیان، صالحی را تایید کرده بود. غلامرضا تاج گردون هم در اینستاگرامش نوشت که حسینیان به او گفته قصد داشته صالحی را عصبانی کند و موفق هم شده است. اگرچه ابوذر ندیمی گفته بود که حسینیان با صالحی شوخی کرده بود اما لحن صالحی و عصبانیتش نشان می داد که ماجرا شوخی نبوده است. کما اینکه عباس عراقچی هم که در مجلس حضور داشت، گفت لحن حسینیان جدی بود.

اما مخالفان تلاش کردند نشان دهند که عصبانیت صالحی مهندسی شده بود تا بلکه حسینیان را از زیربار فشار روانی در فضاهای مجازی و رسانه‌ای بیرون بکشند.