دراگان اسکوچیچ و مجید جلالی دو مربی مشهور شاغل در لیگ برتر فوتبال ایران،‌ در خطر برکناری قرار دارند.

دراگان اسکوچیچ و مجید جلالی دو مربی مشهور شاغل در لیگ برتر فوتبال ایران،‌ در خطر برکناری قرار دارند.

به گزلرش "ورزش سه"، فولاد پس از شکست ناامیدکننده دو بر یک در قم و سایپا پس از شکست دو بر صفر در مقابل تراکتورسازی در تبریز، ‌شرایط نامساعدی را تجربه می کنند، ‌البته مجید جلالی امروز تیم سایپا را تمرین داده و برخلاف شایعات فعلا در جای خود ایستاده اما دراگان اسکوچیچ وضعیت کاملا نامشخصی در فولاد دارد و حتی شایعه کنار گذاشتنش در اولین جلسه هیات مدیره شنیده می شود.

بیت اله رضایی مدیرعامل سایپا که از ابتدای فصل با سرمربیگری جلالی در این باشگاه موافق نبود تصمیم خود را برای کنار گذاشتن این سرمربی گرفته است اما فضای کلی باشگاه سایپا و چارت سازمانی طوری است که او به هیج وجه قادر نیست راسا دست به تغییر بزند و باید بتواند نظر موافق هیات مدیره را جلب کند، هیات مدیره ای که رعیت، رئیس آن به طور کامل با تغییر جلالی مخالفت می کند.

اما دراگان اسکوچیچ که محبوبیتش روز به روز در خوزستان کمتر می شود شب گذشته کاملا درهم ریخته و ویران شده به اهواز برگشت تا تیمش را برای بازی روز دوشنبه برابر سیاه جامگان آماده کند. او که ممکن تا قبل از تعطیلات مجدد لیگ وقت بگیرد و در دو بازی آینده تمام تلاش خود را برای بازگشت تیمش به لیگ برتر به کار ببندد،‌فعلا به واسطه قرارداد دو ساله اش در باشگاه فولاد ماندنی شده اما در نهایت ممکن است فولادی ها این دندان را بکنند و مربی تازه ای را جایگزین اسکوچیچ کنند.