آرسن ونگر، "کولمان"، مربی تیم ملی ولز را مقصر اصلی مصدومیت آرون رمزی و همچنین گرت بیل می داند.

تیم ملی ولز هفته گذشته موفق شد پس از سال ها به دور نهایی جام ملت های اروپا صعود کند. بی تردید درخشش بیل و رمزی، دو ستاره ارزشمند رئال و آرسنال، نقش اصلی را در این صعود تاریخی ایفا کرد.


ولز در زمین بوسنی متحمل شکست 2-0 شد اما با وجود این باخت نیز توانست صعودش به یورو 2016 را قطعی کرده و بازی اش با آندورا تشریفاتی شود؛ با این حال مربی ولز ترجیح داد از رمزی و گرت بیل در این دیدار نیز بصورت کامل استفاده کند.

گرت بیل پس از بازگشت به تمرینات رئال، در بازی مقابل لوانته در ترکیب اصلی قرار گرفت و بین دو نیمه به دلیل مصدومیت تعویض شد و بازی برابر پاری سن ژرمن را از دست داد. رمزی نیز روز سه شنبه در بازی مقابل بایرن دچار مصدومیت شد و برای او دوری چند هفته ای از میادین پیش بینی می شود.

آرسن ونگر، در همین رابطه به وبسایت باشگاه آرسنال گفت:" آرون روز جمعه تحت آزمایش MRI قرار خواهد گرفت اما شک ندارم که او را برای مدتی در اختیار نخواهیم داشت. تقریبا مطمئنم که تا سه هفته دیگر که بازی های ملی از راه خواهند رسید، رمزی قادر به حضور در میادین نخواهد بود.
در هر صورت باید ببینیم که نتیجه آزمایشات چه خواهد بود. فکر می کنم حضور او و گرت بیل در بازی تشریفاتی مقابل آندورا، در مصدوم شدنشان نقش اصلی را ایفا کرد. بهتر بود این دو در این بازی حضور پیدا نمی کردند."