رقابت های جهانی کیک بوکسینگ امروز با راه یابی ۱۰ ورزشکار ایران به دیدار پایانی پیگیری شد.

رقابت های جهانی کیک بوکسینگ امروز با راه یابی ۱۰ ورزشکار ایران به دیدار پایانی پیگیری شد.

احمد نیک کار نماینده وزن 60- کیلوگرم در مسابقات جهانی کیک بوکسینگ با شکست حریف امریکایی، حسین حسین زاده در وزن 65- کیلوگرم با برد حریف ارمنستانی، سهراب بهرامی نماینده وزن 80- کیلوگرم با پیروزی بر حریفی از ونزوئلا، سینا کریمیان نماینده وزن 90- کیلوگرم و جعفر احمدی در دسته 90+ کیلوگرم نیز با مصدومیت و غیبت حریفانشان به فینال مسابقات راه یافتند.

همچنین حسن حیاتی در وزن 70- کیلوگرم ابتدا با ناک اوت کردن حریفی از آلمان راهی مرحله نیمه نهایی شد و در دومین مبارزه حریفی از کامرون را برد و راهی دیدار فینال شد.

در گروه بانوان سعیده فرد صانعی در دسته 55 کیلوگرم به فینال راه یافت و مینا کرمی نیز به مدال برنز وزن 65 کیلوگرم رسید.

در وزن آزاد سمیه قمری نماینده 65+ کیلوگرم که در دور اول با قرعه استراحت روبرو بود، سپس با برد حریف کویتی به فینال راه یافت.

در رده سنی جوانان هم امروز امیررضا سرتیپی در سنگین وزن در نخستین مرحله با قرعه استراحت روبرو شد و با برد حریف برزیلی به مسابقه فینال رسید.

در استایل فول کنتاکت نیز سیدمجتبی حسینی بعد از استراحت با ناک اوت حریف آلمانی به فینال راه یافت.

این رقابت‌ها در هفت استایل مختلف با حضور بیش از 1800 ورزشکار از 65 کشور دنیا در رده های سنی مختلف به میزبانی شهر البیر اسپانیا از هشتم آبان آغاز شده است و فردا به پایان می رسد. ایران شانس نخست کسب عنوان قهرمانی مسابقات جهانی محسوب می شود.